Як вивантажувати сайт в інтернет.

Будь початківець вебмайстер рано чи пізно постає перед проблемою завантаження свого сайта в Інтернет. Це необхідно, щоб інші користувачі без проблем могли подивитися цей сайт. Однак щоб успішно запустити його на сервері в Мережі, потрібно виконати ряд операцій.
Вам знадобиться
  • Готовий сайт, хостинг, домен (якщо необхідно).
Інструкція
1
Як правило, вебмастери користуються послугами хостингу. Хостинг - послуги з надання фізичного простору на веб-сервері. Сучасні хостинги відкриває можливості не тільки для розміщення якихось файлів і веб-сторінок, але і повноцінних скриптів і баз даних. Хостинги бувають платні і безкоштовні; від цього залежить комплект послуг, надаваних дата-центром. Платні мають більший набір послуг і додаткових сервісів, які допомагають реалізовувати певний функціонал сайту, або спрощують роботу з самим хостінгом.Для вибору якісного хостингу слід скористатися відгуками різних користувачів, які можна знайти в мережі Інтернет. Так само слід брати до уваги конфігурацію серверів, на яких він знаходиться, і пакет послуг, що надаються хостинг провайдером. Це все дуже важливо для успішного розміщення сайту в інтернет; відсутність певних функцій може позначитися і на функціоналі і роботі сайту.
2
Після того, як хостинг був придбаний і всі налаштування були зроблені, можна приступати безпосередньо до завантаження. Для цього використовуються спеціальні FTP-менеджери, які здійснюють завантаження на сервер. Можна скористатися програмою Cute FTP, або Total Commander. Перед завантаженням файлів слід налаштувати з'єднання через вікно програми. Стандартними полями є «Ім'я сервера», «Порт», «Ім'я користувача», «Пароль». Ці дані надає хостинг провайдер після реєстрації та оплати хостингу.
3
Далі можна підключатися до сервера і завантажити необхідні файли. Папкою сайту, куди слід робити завантаження, як правило, має назву «www» чи «htdocs». Після цього завантажений сайт буде доступний за обраним адресою (домену), прив'язаному до сервера самостійно або хостинг провайдером.
Зверніть увагу
При виборі хостингу слід звертати увагу на Аптайм (час безупинної роботи серверів) серверів. Чим він більший, тим менше перебоїв трапляється з доступністю сайту.