Як змінити іконку сайту.

іконку сайту зазвичай називають піктограму-картинку розміром 16x16 пікселів, яка використовується на всіх сайтах, які мають свій стиль. Таку іконку можна побачити в адресному рядку браузерів або в папці «Вибране» поруч з назвою сайту. Також індивідуальна іконка сайту відображається в списках, що видаються пошуковими машинами. Щоб змінити іконку сайту на нове зображення, зробіть наступне:
Інструкція
1
Зайдіть в файлову систему сайту на сервері - саме в ту папку, в якій лежить файл «index» вашого сайту. Якщо у вашого сайту вже була індивідуальна іконка, ви побачите її під ім'ям «favicon.ico». Щоб змінити іконку потрібно замінити це файл на інший.
2
Зробити нову іконку можна за допомогою спеціальних програм (редактори іконок, наприклад, «ICOFX» і «AniFX») або плагіна до програми Photoshop.
3
Готовий файл повинен обов'язково називатися «favicon» і мати розширення «ico». Помістіть його в кореневу папку сайт, замінивши тим самим попередній файл.
4
Результат змін ви побачите не відразу. Наприклад, для того, щоб обновився кеш пошуковиків, може знадобитися час - від тижня до місяця. Наберіться терпіння!