Як закачати сайт на хостинг.

Бажаючи закачати сайт на хостинг, ви можете зробити це в будь-який зручний для себе час. Однак перед тим як приступити до завантаження файлів, вам належить виконати ряд певних дій, які забезпечують надалі роботу вашого сайту.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ до хостингу, підключення до інтернету, FTP-менеджер.
Інструкція
1
Делегування доменного імені. Дана дія необхідно виконувати для прив'язки домену до хостингу. В панелі управління доменом вам потрібно прописати DNS-сервера вашого хостера (компанія, що надає послуги хостингу). Необхідні дані можна отримати замовлення хостингу. Делегування може тривати до 24-х годин з моменту зміни DNS, однак на практиці все відбувається набагато швидше.
2
Пошук, завантаження і установка FTP-менеджера. Виконавши делегування домену, ви можете зайнятися пошуком FTP-клієнта (якщо він не встановлений на вашому ПК) для завантаження сайту на хостинг. Серед всіх існуючих на сьогоднішній день менеджерів завантаження, найбільш оптимальним є FileZilla. Дана програма розповсюджується безкоштовно і її можна завантажити з сайту filezilla.ru (офіційний ресурс розробника). Після завантаження менеджера FTP на комп'ютер, перевірте його антивірусом на утримання шкідливих скриптів. Якщо загроз комп'ютера не виявиться, встановіть програму і приступите до наступного кроку.
3
Коли ви замовили послугу хостингу, на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти було направлено лист, що містить в собі дані доступу по FTP. Відкрийте даний лист і, скопіювавши всі дані в окремий документ, видаліть його з поштової скриньки.
4
Завантаження сайту на хостинг. Відкрийте програму FileZilla і введіть дані доступу по FTP в поля, розташовані у верхній частині програми. Натисніть кнопку «Швидке з'єднання». У правій частині вікна ви побачите кілька папок. Знайдіть серед них папку «Public-HTML» і відкрийте її. Створіть новий каталог, назвавши його назвою вашого домену (domen.ru, domen.com і т.д.). Відкрийте створений каталог і перемістить в нього файли вашого сайту. Ресурс буде доступний в інтернеті після делегування DNS.
Зверніть увагу
Відкриваємо ФТП менеджер і в лівому верхньому кутку (другий рядок, перший знак) натискаємо на Відкрити менеджер сайтів. У вікні, натискаємо Новий сайт. Праворуч нам треба заповнити деякі поля. Першим заповнюємо Хост туди вписуємо ФТП сервер. Тепер вийшовши з папки htdocsі увійшовши назад, ми побачимо весь кореневий каталог нашого сайту. Завантаження Joomla на хостинг завершена.
Корисна порада
Завантажте файли сайту на хостинг. Імпортуйте дамп бази даних на хостинг RU-CENTER. Налаштуйте веб-сервер відповідно до вимог сайту. Протестуйте роботу сайту. Налаштуйте домен на роботу з DNS-серверами хостингу. Для того щоб перенести сайт від іншого хостинг-провайдера в RU-CENTER, дотримуйтесь зазначених нижче інструкцій. FTP - розміщення файлів, завантаження файлів на сервер.