Як налаштувати супутникове тв.

Зараз супутникове телебачення пропонує до перегляду сотні каналів різної тематики у високій якості. Тому його популярність продовжує зростати. Після установки супутникової антени і підключення її до ресивера необхідно правильно її налаштувати.
Інструкція
1
Для настройки приблизно виставте азимут і кут місця супутникової антени, переглянувши дані для відповідного або найближчого до вас міста, зазначені в інструкції. Азимут виставте за допомогою компаса. Визначити кут місця трохи складніше, оскільки кут нахилу офсетного антени безпосередньо залежить від її конструкції. Рекомендований кут місця також можна подивитися в інструкції до антени.
2
Підключіть кабель, що йде від конвертора, до супутникового приймача. До телевізора підключіть цифровий ресивер, дотримуючись інструкції з експлуатації приймача, і увімкніть його.
3
Виберіть будь-який «відкритий» канал зі списку каналів ресивера. Переміщайте дзеркало супутникової тарілки маленькими поштовхами в вертикальній і горизонтальній площинах в межах передбачуваної точки розташування супутника. Досягнете появи телевізійного сигналу на екрані телевізора. Врахуйте, що повертати дзеркало потрібно буквально по міліметру і після повороту необхідно почекати не менше 5 секунд. Це час проходу сигналу від антени до телевізора.
4
В меню вашого супутникового ресивера активуйте пункт «Потужність сигналу». Дочекайтеся максимального значення величини сигналу за рахунок плавного переміщення дзеркала антени в горизонтальній або вертикальній площинах. Врахуйте, що рівень сигналу сильно залежить також від погодних умов. При щільній хмарності, під час снігопаду або рясного дощу рівень сигналу може знижуватися аж до повної пропажі зображення. Також значно погіршує умови прийому сніг, налиплий на антену.
5
Коли ви досягнете високої якості настройки зображення, затягніть регулювальні гайки. При цьому контролюйте рівень прийнятого сигналу, оскільки при закручуванні гайок можливе зміщення антени.