Як скласти технологічну карту.

Технологічна карта являє собою документ з описом технологічного процесу виготовлення страв, згідно з якою буде здійснюватися приготування страви і його подальша реалізація.
Інструкція
1
В пункті «Вимоги до сировини» вкажіть сировину, напівфабрикати і харчові продукти, використовувані при приготуванні страви. До них повинні додаватися супровідні документи, які підтверджують їх безпеку і якість.
2
В пункті «Рецептура» у формі таблиці вкажіть найменування всіх продуктів, що входять до складу страви, а також вага брутто в кілограмах кожного окремо взятого продукту. Вкажіть відсоток відходів при холодній переробці, а також масу напівфабрикатів і відсоток втрат при гарячій обробці кожного продукту. Також вкажіть вагу кожного продукту в готовому вигляді. Окремо вкажіть масу напівфабрикату і вага готового продукту на 10 порцій.
3
В пункті «Технологічний процес» опишіть процес підготовки сировини: розморожування, миття, чищення, а також способи нарізки. Вкажіть послідовність додавання інгредієнтів, їх перемішування. Опишіть спосіб приготування: обсмажування, запікання, варіння. Вкажіть температуру і час гарячої обработкі.В пункті «Вимоги до оформлення, реалізації та зберігання» вкажіть час після приготування до подачі до столу, то є час зберігання до реалізації та температуру при його подачі. Вкажіть загальний термін придатності страви в годинах і температуру зберігання.
4
В пункті «Показники якості і безпеки» опишіть показники якості страви за зовнішнім виглядом, кольором, смаком і запахом.
5
В пункті «Харчова цінність» вкажіть кількість білків, жирів і вуглеводів, а також калорійність одного блюда.Ніже вказується укладач технологічної карти і бухгалтер.