Як зробити спалах.

У роботі фотограф використовує різні прийоми подачі освітлення. І щоб вийшли гарні фотографії не досить мати тільки зовнішню спалах . Прекрасним помічником фотографа може стати кільцевий спалах об'єктиву, яку можна зробити самостійно з простих матеріалів.
Вам знадобиться
  • харчової пластиковий контейнер округлої форми, відрізок поливиниловой труби з діаметром 8 см, харчова алюмінієва фольга, фломастер або маркер, липка сантехнічна стрічка, ножиці й ніж, паперовий клей
Інструкція
1
Приготуйте харчової пластиковий контейнер округлої форми. Розмір денця не повинен бути менше 8 см. Підготуйте ще один харчовий пластиковий контейнер округлої форми, але меншого діаметру, а також відрізок поливиниловой труби з діаметром 8 см і довжиною не більше 5 см. Ще вам знадобиться харчова алюмінієва фольга, фломастер або маркер, липка сантехническая стрічка, ножиці й ніж, паперовий клей.
2
Переверніть денцем вгору великий харчової контейнер і поставте на центральну частину денця полівінілові трубу. Обведіть маркером коло з зовнішньої сторони труби. Те ж саме виконайте з другим харчовим пластиковим контейнером меншого діаметру. Причому, слід зазначити, що маленький харчової контейнер за розміром діаметра денця повинен практично збігатися з діаметр труби. За допомогою ножа або ножиць проріжте окреслені кола на обох контейнерах. Будьте дуже уважні, оскільки харчовий пластик досить щільний.
3
Притуліть голову спалаху фотоапарата до бічної частини великого контейнера та маркером обведіть контур голови. Акуратно виріжте обведений контур ножем або ножицями. Тепер ваші заготовки потрібно обклеїти фольгою. Великий контейнер - тільки зсередини, трубу - тільки зовні, маленький контейнер - повністю. Краю і отвори додатково скріпіть за допомогою сантехнічної стрічки.
4
Зберіть всі заготовлені елементи. Помістіть трубу в основу великого контейнера, трубу вставте в маленький контейнер. Намагайтеся не порвати фольгу. Додатково змастіть клеєм і скріпіть місця з'єднання деталей сантехнічної стрічкою.
5
Вставте в прямокутний отвір в бічній частині великого контейнера голову спалаху. За ефектом, виготовлена вами самостійно кільцевий спалах об'єктиву порівнянна з виготовленої на виробництві. Для синхронізації використовуйте бездротовий TTL-режим зовнішнього спалаху або кабель.