Як зробити всюдихід. диски для всюдиходів з труб.

У сільській місцевості велика частина автодоріг в нашій країні не має належного покриття і відносно нормальний рух по ним важко, за винятком літнього періоду. Тому той, хто стикається з подібною проблемою, проявляє інтерес до усюдиходам . Найпростіше самостійно виготовити пневматичний колісний всюдихід, який має високу прохідність, як по снігу, так і по водних перешкод. Недоліками таких машин є їх низька тягове зусилля при буксируванні і мала вантажопідйомність.
Інструкція
1
За основу конструкції візьміть списаний або робочий мотоцикл «Урал». Переберіть всі його агрегати і вузли, відновіть двигун. До основної рами мотоцикла приваріть додаткову раму, один стик якої повинен розташовуватися на горизонтальному верхній ділянці рами мотоцикла в місці розташування кронштейнів амортизаторів, в районі вигину труб рами мотоцикла.
2
Додаткова рама виготовлена у вигляді дуги і труб, що утворюють міцний трикутник, розпіркою з труби і чотирма підкосами верхній частині рами.
3
Сидіння на всюдиході не вимагають переробок і кріпляться так само, як на мотоциклі. Ручки сидінь для зручності замінені стійками з перекладинами. На кронштейні за переднім сидінням встановлена каністра з маслом для двигуна. Резервний паливний бак встановлений під задньою частиною рами верхнього пояса.
4
Основна вимога при складанні заднього моста - точність і співвісність піввісь. Отже, бугель дуга до них приварюється вже після складання. Піввісь використовуйте довгі - від автомобіля. Їх саджають в закриті підшипники і збирають в карданную трубу від автомобіля. Це забезпечить кожній півосі надійне обертання в чотирьох підшипниках.
5
Праву і ліву половини моста стикуйте в шліцьових втулках, які встановлені всередині веденої зірочки. Шліци необхідно дорізати і виточити по ним шліцьові втулки для зірочки.
6
Задній міст закріпіть на рамі за допомогою болтів хомутами. Зіставте поздовжні осі веденої і ведучої зірочок на задньому мосту і приваріть обмежують елементи, що заважають пересуванню моста при великих навантаженнях.
7
пневмокамери використовуйте від тракторного причепа. Диски коліс від автомобіля кріпляться до маточини зварюванням. При установці колеса поверх камери на диск надівається покришка, виготовлена з такої ж камери до фланця і гальмівного барабана. В результаті, при гальмуванні механізм утримується стопором, надітим на вісь і закріпленим гвинтами.
8
Редуктор головної передачі залишається без змін. Встановіть щиток для захисту від вітру. Подовжите кермо для зручності, встановіть фари, стоп-сигнали, покажчики повороту, габаритні вогні.