Як зробити вертоліт. Як зробити верртолёт з моторчиков.

Збирати техніку самостійно - справа непроста, до того ж займає багато часу і сил. Особливо уважно і скрупульозно потрібно збирати машини і агрегати, експлуатація яких апріорі пов'язана з ризиком дл життя, приклад такої машини - вертоліт . Найбільш простим для самостійного виготовлення є вертоліт Адамса-Вільсона. Без сумнівів, це простий одномісний мінівертольотів, який є одним з кращих.
Інструкція
1
Конструкція вертольота складається з алюмінієвих труб, скріплених за допомогою болтів. Має дволопатевий основний ротор, що дозволяє здійснювати повне управління циклічним і загальним кроком. Діаметр основного ротора становить 6 метрів. Хвостовий ротор побудований за системою Белла. Діаметр хвостового ротора дорівнює 1 метру. Вручну за допомогою важеля здійснюється перехід на авторотацію. Цей важіль розташований на ручці крок-газ, а перехід здійснюється шляхом роз'єднання муфти зчеплення двигуна.
2
Силова установка вертольота складається з мотора мотоцикла «Тріумф». Його потужність становить 52 л.с., а обсяг - 650 см. Однак можна використовувати і будь-який інший двигун. Головне, щоб його потужністю дорівнювала або перевищувала 45 л.с. Магнето двоциліндровий рядний. Старт здійснюється кікстартер. Витрата палива близько 16 літрів на годину на рівні моря. Максимальна швидкість польоту складає 70 км на годину, крейсерська швидкість дорівнює 50 км на годину. Вертоліт має висоту1,8 м при довжині в 4,5 метра. Загальна вага машини до 250 кг.
3
При виготовленні вертольота використовуються доступні матеріали. Приміром, головний редуктор виготовляють з редуктора мотоцикла «Урал», який забезпечений звичайної ланцюгом від стандартного не переробити мотора мотоцикла. Виготовлення втулки ротора можливо провести самостійно в домашній майстерні. Привід хвостового гвинта роблять на звичайній клинопасовій передачі, яка успішно зарекомендувала себе при виготовленні багатьох комерційних мінівертольотів.
4
Для зльоту і посадки немає необхідності обладнати спеціальну злітно-посадкову смугу. Буде достатньо мати відкрите місце, діаметром приблизно 50 метров.Прі виготовленні вертольота самостійно необхідно строго слідувати кресленнями та розрахунками, а також вміти розбиратися в механіці і електриці, оскільки установка рушійних елементів і системи підводки проводів зажадає від вас граничної точності.
В сучасному великому місті вертоліт іноді - єдина можливість не запізнитися до призначеного часу. Він облетить всі пробки, реально скоротить шлях, та й вигляд на місто з висоти пташиного польоту доставить незабутні враження. Ось чому все більше і більше бізнесменів набувають легкі вертольоти в приватне користування.
Інструкція
1
Навіть ті, хто не має можливості придбати гвинтокрилу машину, може піднятися в повітря на вертольоті. Для цього необхідно орендувати його на деякий час. Місцеві авіаклуби з задоволенням надають громадянам цю можливість, оскільки такі польоти приносять їм непоганий дохід. Техніку орендують для проведення весіль, днів народження, літають в туристичні пізнавальні польоти, на охоту-рибалку, на термінові переговори і просто так, для задоволення.
2
Щоб замовити вертоліт, знайдіть у вашому місті авіаклуб, який надає вертольоти в оренду. Зазвичай вони рекламують свої послуги в газетах, журналах, по радіо або місцевому телебаченню.
3
Зателефонуйте туди і домовтеся про зустріч. Заздалегідь зберіть відомості про це авіаклубі. Опитаєте друзів і родичів, можливо, хтось вже користувався їхніми послугами. Пошукайте в інтернеті на місцевих форумах відгуки про цю компанію. Заодно дізнайтеся, на що варто звернути увагу при замовленні.
4
Приїхавши в обраний авіаклуб, поцікавтеся його ліцензією і кваліфікацією пілотів. Обговоріть всі умови замовлення заранее.Заполніте договір, вкажіть кількість пасажирів, кінцеву точку (по можливості - точний маршрут), кількість посадок і час на них. Фахівці на основі цих даних розрахують вартість, час польоту, розроблять маршрут. Внесіть передоплату.
5
Укладіть договір страхування, цей документ сьогодні є обов'язковим навіть у випадку, якщо ви вже застрахували своє життя. Справа в тому, що політ - це підвищений ризик і в умови звичайного договору він не входить.
6
Замовляйте політ заздалегідь, мінімум за 2 дні, пам'ятайте, що перш ніж ви підніметеся в повітря, потрібно узгодити маршрутний лист і отримати дозвіл на політ. До того ж, машина повинна пройти технічний контроль.
Зверніть увагу
Мати вертоліт у власності не так-то просто. Відразу постає питання про місце його зберігання, технічному обслуговуванні, а головне, про можливість його використання. Адже для того щоб керувати вертольотом, необхідно отримати льотний сертифікат або мати найманого льотчика з такими документами. Сьогодні можна орендувати в льотному клубі місце або ангар, де зберігатиметься ваша крилата машина. У тому ж авіаклубі можна отримати і льотний сертифікат, попередньо навчившись в інструкторів льотній справі. Навчання проходить в два етапи, спочатку навчають льотної теорії, а потім практиці. Крім того, вас навчать правильно складати план польотів, тому що повітряний простір в нашій країні контролюється. І для того, щоб здійснити політ, необхідно заздалегідь подати заявку в місцеві авіалінії.