Як налаштувати новий канал. Як налаштувати канали на телевізорі samsung.

Багато хто вважає, що налаштувати канал на телевізорі - справа досить важка, тому викликають для цього майстрів і платять їм за це немаленькі гроші. Але ж насправді, якщо розібратися, все досить-таки просто: треба всього лише взяти в руки пульт дистанційного керування (можна обійтися і без нього, але з ним вам буде набагато зручніше) і почати слідувати запропонованим нижче інструкцій. Отже, приступимо.
Інструкція
1
Для здійснення налаштування каналу можна використовувати пульт ДУ, можна обійтися і без нього, меню буде таке ж. Отже, вибираєте на пульті кнопку "Меню" і натискаєте на неї. Якщо меню російською мовою, то все простіше, якщо ж меню англомовне, то спочатку поміняйте мову. Для цього тиснете нижню кнопку на пульті і переміщаєте покажчик до появи слова Language, далі міняєте мову на російську.
2
Після входу в режим меню переміщаєте покажчик до появи режиму "Налаштування", натискаєте його, і перед вами з'являється кілька пунктів: "Ручна Налаштування" і "Автоматична Налаштування". Якщо канали настроюються вперше, то скористайтеся "автоматичної настройки".
3
Телевізор буде автоматично шукати канали і запам'ятовувати їх в цій послідовності, а це не зовсім зручно, адже для багатьох звичним вважається розстановка: 1 - "Перший канал", 2 - "Росія 1" і т.д. Тому після того, як автоматична настройка завершена, візьміть аркуш паперу і запишіть всі налаштовані канали.
4
Далі здійснюємо персональну настройку каналів. Для цього зайдіть в меню "Налаштування вручну", там ви побачите кілька підпунктів. Розглянемо, для чого вони нужни.Пункт "Номер каналу" необхідний для того, щоб канал був на тому місці, де зручно вам, тобто НТВ на четвертій кнопці пульта і т.д.Пункт "Діапазон". Телевізор може працювати на трьох діапазонах, найчастіше при налаштуванні вони перемикаються автоматично, але на деяких марках телевізорів їх необхідно перемикати вручну. Пункт "Частота" потрібен для того, щоб знати на якій частоті розташовується той чи інший канал.Пункт "Точна настройка" допомагає підлаштувати канал, тобто по можливості поліпшити якість сигналу.
5
Також в меню є пункт "Зберегти після всіх налаштувань", натискайте його і зберігайте номер каналу. Пункт "Встановлення каналів" працює так: виставляєте номер каналу, наприклад 1 і в пункті "Частота" шукаєте "Перший канал", далі натискаєте на пункт "Зберегти". Продовжуйте далі до тих пір, поки все не опиниться на своїх місцях. Все, настройка завершена.