Як дізнатися швидкість інтернету.

Швидкість інтернет-з'єднання в наші дні є дуже важливим показником в роботі комп'ютера, ноутбука або комунікатора, підключеного до інтернету. В епоху інформаційного буму, чим швидше ми отримуємо доступ до тих чи інших даними, тексти та зображення, тим більше інформації ми встигаємо обробити.
Інструкція
1
Швидкість інтернету залежить від інтернет-каналу, який надає провайдер - компанія, що займається послугами підключення та надання доступу в мережу. Давайте порівняємо швидкості різних інтернет-з'єднань: Dial Up (Домашній телефон - внутрішньої модем) - швидкість до 56 Кбіт/с; GPRS (Мобільні мережі) - швидкість до 64 Кбіт/с; DSL Cable (Домашній телефон - зовнішній модем) - швидкість від 128 до 512 Кбіт/с; ADSL (Широкосмуговий інтернет) - швидкість зазвичай не менше 1 Мбіт/с; 3G (Мобільні мережі) - до 8.8 Мбіт; LAN - швидкість зазвичай не менше 10 Мбіт/с.Скорость інтернету вимірюється в кілобітах і мегабитах . Щоб перевести їх в кілобайти і мегабайти, достатньо розділити показник швидкості на 8. Це потрібно для того, щоб дізнатися швидкість завантаження файлів. Так, наприклад, 1 Мбіт (1024 Кбіт) = 1024: 8 = 128 Кб (кілобайт).
2
Щоб дізнатися швидкість вашого інтернет-з'єднання, відкрийте браузер і зайдіть на сайт http://2ip.ru/. Виберіть в рубриці «Тести» розділ «Швидкість інтернет з'єднання». При бажанні, на сторінці, введіть в спеціальні поля заявлену провайдером вхідну і вихідну швидкість.
3
Після введення коду підтвердження натисніть «Тестувати». Зачекайте, поки сайт визначить вашу швидкість з'єднання, і ви дізнаєтеся результат - сумарну швидкість, швидкість вихідного і вхідного каналу.
Зверніть увагу
Щоб домогтися максимально точної інформації про швидкість інтернету, при даному тесті відключіть всі програми, які вимагають з'єднання з мережею (ICQ, поновлення, uTorrent і ін.), А також на паузу або відмініть всі закачки.