Як обнулити лічильник масла.

Лічильник масла в автомобілі показує, через яку кількість пройденого шляху необхідна заміна масла. Часто доводиться його обнуляти, щоб виставити потрібне значення пробігу до наступної доливання або зміни масла.
Інструкція
1
Для обнулення лічильника на Peugeot виконайте наступні дії. Для початку вимикайте запалювання та заглушите двигун. Знайдіть на панелі приладів кнопку «000» та натисніть на неї. Не відпускаючи пальця з кнопки, включіть запалення. Подивіться на панель приладів, там повинен початися зворотний відлік, під час якого натискайте на кнопку «000» і вибирайте значення пробігу до техобслуговування. Пам'ятайте, що можна виставити значення 20000 або 30000 кілометрів. Виставивши необхідні дані, відпустіть кнопку і заглушите двигун.
2
Для автомобілів BMW для скидання індикатора масла вставте ключ у запалювання і увімкніть його. Почекайте деякий час, нехай пройде перевірка всіх систем машини і контрольні лампи згаснуть. Подивіться на приладову панель - там повинні горіти тільки пробіг і годинник. Натисніть на кнопку добового пробігу і утримуйте її до появи значка трикутника, всередині якого знаходиться знак оклику. Знайдіть кнопку БК, яка знаходиться на підрульові перемикачі. Після цього повинен з'явитися значок пропущеного сервісу. Виберіть заміну масла і утримуйте БК до тих пір, поки не з'явиться напис reset. Відпустіть кнопку і чекайте обнулення лічильника. Вимкніть запалювання і перевірте показання індикатора.
3
У автомобілів Audi скидання лічильника проводиться аналогічно. Вимкніть запалювання і утримуйте кнопку скидання добового пробігу, яка знаходиться на спідометрі. Увімкніть запалювання і дочекайтеся появи Service Oil у вікні пробігу. Після цього відпустіть кнопку пробігу і витягніть ліву кнопку на спідометрі, яка відповідає за установку годин. Утримуйте її до тих пір, поки не зникне напис Service Oil. На її місці з'явиться «---». Ще раз натисніть на скидання добового пробігу і дочекайтеся написи Service INSP, потім установкою годин добийтеся, щоб це пропало, і вимкніть запалювання.
В кожному автомобілі є лічильник масла. Цей прилад сигналізує про те, через яку ділянку шляху потрібно буде замінити його. Кожен раз при заміні масла потрібно обнуляти показання лічильника витрати.
Інструкція
1
Щоб обнулити показання лічильника обліку масла, потрібно виконати наступні операції. Увімкніть запалювання, потім натисніть на кнопку, розташовану на лічильнику разового пробігу: натискайте на кнопку до появи першої позиції, тобто приблизно секунд десять. Пам'ятайте: зміна позиції досягається багаторазовим натисканням цієї кнопки.
2
Оберіть потрібну позицію, наприклад, «Масло». Після цього скиньте сервісний інтервал масла, натисніть кнопку на лічильнику (натискайте протягом трьох секунд): повинен з'явитися питання «Обнулити?». Щоб підтвердити обнулення, натисніть кнопку на лічильнику і утримуйте її три секунди.
3
Після виконаної процедури вимикайте запалювання і перевірте, чи обнулились чи показання лічильника.
4
Зверніть увагу на те, що скидання показань лічильника можливий лише в тому випадку, якщо ресурс позицій менше 80%. В іншому випадку процедуру обнулення лічильника можна буде провести тільки за допомогою спеціальної діагностичної системи. Про неможливість обнулення, тобто, блокування цієї функції свідчить напис ОК в меню.
5
Пам'ятайте: процедуру обнулення можна проводити тільки після проходження автомобілем технічного обслуговування. Під час обнулення позицій ТО перевірте налаштування календаря, тобто, бортовий дати. Ця дата - основа для визначення терміну проведення наступного технічного обслуговування.
6
Зверніть увагу ще на один момент: позиція «Гальмівні колодки» обнуляється тільки в тому випадку, якщо датчик стану гальмівних колодок зносився.
Зверніть увагу
Якщо вжиті спроби обнулити лічильник не увінчалися успіхом, зверніться в СТО.
Корисна порада
В умовах міських пробок моторне масло значно раніше виробляє свій ресурс, не тільки втрачаючи при цьому свої властивості, але і зменшуючи ресурс двигуна. Одна з ознак втрати моторним маслом своїх первинних властивостей - зниження його рівня.