Як визначити тип двигуна.

В процесі експлуатації автомобіля або в дозволі будь-яких проблем необхідно в точності знати тип двигуна вашого авто. Наприклад, для з'ясування причини несправності, вирішенні страхового випадку, здійснення угод з автомобілем. Як же вам швидко і, головне, точно визначити тип, не звертаючись в автосалон або до автодилеру?
Вам знадобиться
  • Ваш автомобіль, підключення до мережі інтернет і трохи терпіння.
Інструкція
1
Відкрийте капот автомобіля і на кришці головки циліндрів або на інших поверхнях двигуна знайдіть номер. Виглядати він буде приблизно так: VIN WVWZZZ1HZSB139674. В цьому циферно-буквеному позначенні з латиниці закладена повна інформація про комплектації вашого автомобіля, включаючи тип двигуна.
2
Спишіть код на листок паперу і вирушайте за комп'ютер, підключений до інтернету. Предметом вашого пошуку буде база даних по марці та моделі вашого авто, в якій міститься інформація про розшифровку VIN номера автомобіля. Або вам треба шукати тематичні форуми і сайти, на яких ви зможете задати питання про розшифровку VIN.
3
Тепер вам знадобиться сила-силенна терпіння. Будьте готові, що вам доведеться провести досить копіткі пошуки і, можливо, відвідати не один десяток сайтів, поки ви не досягнете результату.
4
Коли знайдете інформацію, вам необхідно ретельно перевірити ще раз всі дані. Ви повинні в точності бути впевненими, що розшифровка VIN дійсно відповідає опціях вашого авто. Це стосується пошукового запиту (номер VIN треба ввести абсолютно точно), так і відповідності розшифровки реальної комплектації вашого автомобіля.
Зверніть увагу
В процесі пошуку настійно рекомендується відразу ж відмітати ті рішення, які тягнуть за собою трату ваших грошей. Будь то пропозиція про покупку бази даних VIN або відправка SMS для прискорення пошуків. Пам'ятайте, що 99% таких пропозицій робляться шахраями, охочими заробити гроші на вашій проблемі. Гроші вони візьмуть, а інформації ви, найімовірніше, не отримаєте.
Корисна порада
Для того, щоб прискорити процес пошуку, радимо вам не витрачати час на автомобільні сайти, присвячені загальній тематиці. Краще відразу обмежити коло пошуку сайтами і форумами, де обговорюють саме вашу марку, або, що ще краще, модель. Шанси знайти потрібну інформацію зростуть в рази.