Як відірвати його від комп'ютера.

Чоловіки - великі діти, а дітям покладені іграшки. Багато жінок зараз зітхнуть: «Мисливство та риболовля і футбол ...». Все це і так з'їдає і без того рідкісні спільні вечори та вихідні, але над багатьма сім'ями нависає нова і зовсім не дитяча проблема: комп'ютер. Відхід чоловіка в мережу може стати причиною серйозного конфлікту, тому зволікати не можна, потрібно повертати милого в реал.
Інструкція
1
Залучайте увагу. Якщо він не помічає вашої присутності будинку, може все-таки помітить, що вас немає? Не попередивши коханого, пощезайте ввечері з дому на пару годинок. І рушайте спокійнісінько пити шампанське з подружками або просто проведіть час у подруги вдома. При цьому важливо спочатку не відповідати на його дзвінки, а потім, коли мова традиційно піде про чоловіків, взагалі відключити телефон. Після повернення додому будьте впевнені - він вас зустріне, не сидячи за комп'ютером, а з самого порога. Тільки не перестарайтеся: якщо ваш чоловік занадто ревнивий, ці дії можуть призвести до великого конфлікту.
2
Утримуйте увагу. Попросіть подругу кожні п'ять хвилин надсилати вам смс. Після другого повідомлення із загадковим виглядом ідіть на кухню. На питання з кімнати «Це хто тобі пише?» Не реагуйте. Дочекайтеся, коли він сам прийде на кухню. А там вже і вечеря готова, і свічки горять. Вечеряючи, можна поговорити про те, що вам не вистачає його уваги.
3
Усунете головного «ворога». Потрібно організувати «випадковості», наприклад, перебої з електрикою або з підключенням до інтернету. Можна підійти і більш радикально. Продати комп'ютер, і справа з кінцем. Але це вже крайнощі. Звичайно, можна використовувати даний спосіб, але не дивуйтеся, коли через тиждень по приходу додому ви побачите новий комп'ютер.
4
Можна вчинити ще більш радикально: купіть другий комп'ютер і сядьте поруч. Є шанс, що він помітить вас хоча б у соціальних мережах.
5
підмінити одні іграшки на інші. Це може бути все що завгодно, від настільних ігор до товарів з секс-шопу. Запропонуйте йому пограти в реальні гри, а не у віртуальні.
6
Також ви можете запропонувати коханому прогулятися по парку або сходити посидіти в затишному кафе.
7
Головне - поговоріть з коханою людиною, але без істерик. Поясніть йому, як не вистачає вам любові і ласки, а також його уваги.
Згідно з останніми дослідженнями, близько 20% комп'ютерних користувачів страждають кіберзалежність. Вони годинами безцільно бродять по просторах інтернету, без кінця перевіряють електронну пошту, постійно знаходять собі все нові і нові справи: прочитати книгу, обробити фотографію, завантажити фільм, пограти в ігри. Якщо ви стали помічати, що вас дратує, коли близькі відволікають вас від комп'ютера або боязко намагаються відвоювати місце для себе, пора вживати заходів.
Інструкція
1
Пріурочьте початок боротьби з багатогодинними дискусіями перед екраном комп'ютера до відпустки або вихідних днях. Заплануйте поїздку на курорт або в ліс, на дачу, в гості до друзів. Не беріть з собою ноутбук. Проводьте хоча б частину вихідного дня за межами дому - сходіть родиною в кіно, влаштуйте посиденьки з друзями на дачі. Важливо пам'ятати, що спілкування не обмежується обміном короткими повідомленнями в соціальних мережах. Повноцінні відносини можливі тільки при реальних зустрічах і спільному проведенні часу.
2
Виділяйте конкретний час для роботи на комп'ютері. Наприклад, ввечері з 21 до 23 годин. Цього цілком достатньо, щоб перевірити пошту, прочитати новини, поспілкуватися в соціальних мережах.
3
Користуйтеся спеціальними програмами, що блокують доступ до комп'ютера через певний проміжок часу. Це допоможе вам правильно спланувати час і встигнути зробити всі домашні справи.
4
Проаналізуйте, на що конкретно ви витрачаєте час, сидячи годинами у комп'ютера . Якщо на перегляд фільмів - дивіться фільми на екрані телевізора (за допомогою плеєра), на спілкування в соціальних мережах і на форумах - запитайте себе, що реально дає вам таке спілкування?
5
Придбайте електронну книгу, якщо ви багато читаєте з комп'ютерного монітора. Мерехтіння рідкокристалічного екрана погано позначається на очах, а електронна книга дозволить відірватися від комп'ютера і зберегти зір.
6
Поступово скорочуйте час, що проводиться за екраном комп'ютера . Чітко дотримуйтесь допустимі межі роботи. Порушення сну, головні болі, біль у зап'ясті (зап'ястний синдром) сигналізують про те, що вам пора знизити навантаження частіше відриватися від комп'ютера .
7
Зверніться до психолога або психотерапевта, якщо самостійно не можете змінити контролювати свою поведінку. Фахівець допоможе проаналізувати причини киберзависимости і підкаже, як вийти з такої ситуації. Пам'ятайте, що хоча комп'ютер і відкриває нам світ, і насамперед світ інформаційний, реальний і справжній світ - не в комп'ютерному вікні, а за вікном вашої кімнати.