Як поміняти трос зчеплення.

В дорозі, коли не завжди є можливість скористатися послугами автосервісу або викликати евакуатор, вам знадобляться додаткові знання по усуненню дрібних несправностей. Несправностей, які будучи хоч і дрібними, роблять неможливим продовження руху вашого авто. Однією з таких несправностей є вихід з ладу троса зчеплення у автомобілів з механічною коробкою передач. Як же швидко і якісно замінити цей трос?
Вам знадобиться
  • Новий трос зчеплення, призначений для установки саме на вашу модель автомобіля, викрутки, ключі.
Інструкція
1
Переконайтеся, що проблема саме в тросах зчеплення, а не в чомусь іншому. Після цього демонтіруете частина пластикового статі, який закриває ділянку під педалями управління. Це необхідно зробити для того, щоб отримати зручний і вільний доступ до з'єднання педалі зчеплення з тросом.
2
Спочатку уважно огляньте весь трос від салону до коробки передач або блоку зчеплення. Потім знайдіть місце кріплення троса з іншого боку.
3
Тепер від'єднайте трос зчеплення від коробки передач або від блоку зчеплення і витягніть його в салон ближче до педалі.Аккуратно від'єднуєте трос від педалі зчеплення.
4
Берете новий трос (його необхідно мати в машині на всякий випадок, також як і запасне колесо) і під'єднуєте його до педалі. Потім протягуєте його назад до коробки передач або блоку зчеплення. Під'єднуєте трос на коробці передач або на зчепленні. Після цього закриваєте отвір у підлозі.
Зверніть увагу
Ніколи не намагайтеся самостійно змінити конструкцію встановлюваного троса зчеплення. Не вкорочуйте його, не згинайте і не гніть в різні боки. В кінцевому підсумку це майже 100% призведе до виходу з ладу блоку зчеплення або коробки передач або до неадекватної поведінки трансмісії на дорозі.
Корисна порада
Троси зчеплення існують сьогодні двох видів: саморегулюючий і звичайний. Якщо ви вирішите, що для вас буде зручніше встановити саморегулюючий трос, то радимо вам придбати оригінальний трос, а не аналог від інших фірм. Це значно продовжить термін його служби і не призведе до заїдання. Саме заїдання троса може привести до виведення з ладу блоку зчеплення і, природно, до витрат на його ремонт або заміну.