Як змінити дизайн сайту. Як змінити колір свого сайту.

Головне для будь-якого сайту крім контенту - це дизайн. Часом привабливий дизайн сайту компенсує безглуздо підібрану інформацію на сайті. При опрацюванні сайту, в цілому, потрібно заздалегідь продумувати весь вигляд до дрібниць. Який зробити фон, яку зробити шапку, куди помістити флеш-банер. Тому має сенс подумати про зміну дизайну.
Вам знадобиться
  • Сайт, вихідний фал сайту (html, php), файл CSS, знання основ HTML, CSS, PHP (необов'язково), елементи дизайну
Інструкція
1
Перше, що змінюємо, - це фон сайту. За фон на вашому ресурсі відповідає тег «background». Прив'язка відбуватиметься до тегу «body». Відкриваємо вихідний css файл і прописуємо body {background-color: # f6f6f6;} зберігаємо, і наш фон буде заданий як світло сірий. Як видно фон задається шістнадцятковим значенням, але можна прописати і звичайне значення кольору, наприклад "green" або "red". Якщо в якості фону потрібно вставити картинку, то прописуємо «background-image: url (посилання на ваше зображення)»
2
Далі створюємо в вихідному файлі блок «div» з ідентифікатором «header», прописуємо його в таблицях стилю «#header», за бажанням задаємо рамку і відступи. Не забуваємо про ширину блоку. За допомогою тега background задаємо або колір, або зображення. Таким чином, виходить шапка сайту, яку можна змінити цим же способом. Не забувайте вказувати параметри зображення, коли ставите його на шапку сайту.
3
За допомогою блоків div також задаємо дизайн правого контейнера, лівого (якщо є), поля для основного контента і нижній частині сайту.
4
Вставляем об'єкти на сайт. Вставка об'єкта на сайт відбувається за допомогою тега «object». Укладаючи між ним код, наприклад флеш баннера, ми поставимо його на сайт.
5
Вставляем іконку на сайт. Для цього створений файл «favicon.ico» копіюємо в кореневу папку нашого сайту.
6
Якщо мається необхідність вставити php скрипт, то застосовуємо наступну форму: . необхідно враховувати, що вихідний файл сайту повинен бути з розширенням .php, інакше скрипт працювати не буде.
7
Відкриваємо CSS файл і задаємо основні параметри шрифту (font-family), його розміру (font-size), стилю (font-style).
Корисна порада
Можна використовувати програму Adobe Dreamweawer для верстки та зміни дизайну сайту.
Зміна шаблону сайта залежить від того, на якому хостингу він розташовується. Вибирайте хостинг по свої особистих вподобань, спираючись на переваги і недоліки різних хостингів. Розповімо докладніше, як змінити шаблон сайта на хостингу Ucoz.
Інструкція
1
Для того щоб змінити шаблон сайта спочатку зайдіть в редактор сторінок і виберіть там пункт «Загальні настройки». Навпроти рядка «Дизайн сайта" натисніть "Вибрати дизайн» і перед вами відкриється вікно вибору. Тепер просто виберіть той дизайн, який подобається вам, встановіть на свій сайт і приступайте до редагування.
2
Наприклад, змінимо картинку шапки сайта. Графічні зображення, які використовуються в дизайні, описуються в файлі стилів style.css або ж html-шаблоні сторінок.
3
Для картинок прописаних в CSS. У верхній панелі виберіть «Дизайн», потім «Управління дизайном». Далі у вікні відкриється файл стилів, в ньому шукаєте строчку виду #header (background: url ('/ee.jpg"') no-repeat; height: 182px; ....), Яка буде адресою шапки. Врахуйте, що в різних шаблону х все по-різному, тому шукайте, яка картинка з чим співвідноситься.
4
Для картинок, прописаних в шаблоні. Такк само як і в першому випадку у верхній панелі виберіть рядок «Дизайн», потім «Управління дизайном», потім шукайте у вікні, рядок виду. Тепер виберіть картинку, яка вам подобається.
5
Для того щоб намалювати нову шапку, пам'ятайте, що, якщо вона інших розмірів, ніж вихідна, або ви хочете розташувати її в іншому місці, зробіть необхідні поправки в шаблоні або файлі стилів. Збережіть шапку в кореневий каталог, для цього скористайтеся менеджером файлів, також поміняйте адресу старої картинки на новий і збережіть. Тим же чином вступите з усіма картинками дизайну або ж створіть новий дизайн для всієї сторінки відразу і прикрутіть його до сайту.
Зверніть увагу
Отже, почнемо урок: заміна шаблону ucoz. Насамперед потрібно зайти в Панель управління сайтом - Налаштування - Загальні настройки. У рядку Дизайн сайту ви бачите номер встановленого шаблону, його то і слід замінити на новий. Замінюючи лише номер шаблону на новий. Далі зберігаємо і дивимося результат. Якщо все вийшло, то вітаємо вас, ви змогли змінити шаблон ucoz.
Корисна порада
Як змінити стандартний шаблон на uCoz і чи можна це робити? Відповідь: Так, стандартні шаблони можна змінювати. На сьогоднішній день, існує 254258 шаблонів. Як змінювати стандартні шаблони, Ви можете прочитати трохи нижче. По кожному шаблоном, було задано 3 запитання: -Як змінити шапку? -Як Змінити картинки в блоках? -Як Змінити фон в шаблоні?