Як відправити смс на стільниковий телефон. Як мені дізнатися Як відправляти sms з мобільного.

Смс - це послуга пересилання коротких повідомлень, що дозволяє надсилати та отримувати текстові файли, використовуючи для цього мобільний телефон. Зараз смс використовують майже 80% абонентів мобільного зв'язку по всьому світу. За допомогою них люди спілкуються, діляться якоюсь інформацією і навіть працюють. Щоб відправити смс, потрібно виконати кілька простих дій.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон або вихід в інтернет;
  • - номер адресата.
Інструкція
1
Зайдіть в меню вашого телефону, це робиться за допомогою натискання клавіші під словом «Меню» на дисплеї вашого телефону. Зазвичай воно знаходиться в центрі знизу. Далі зі списку пунктів виберіть параметр «Повідомлення». Коли ви зайшли в нього, виберіть «Нове повідомлення».
2
Після цих дій у вас на мобільному телефоні відкриється вікно введення, туди введіть потрібний вам текст. Вводити ви можете як натискаючи на потрібну вам кнопку, так і за допомогою Т9 (система інтелектуального введення). Щоб її включити потрібно зайти в параметр «Функції», далі «Додатково», і знайти «Налаштування інтелектуального введення», після чого зберегти зміни.
3
Після того як ви склали текст, який збираєтеся відправити, натискайте на параметр «Передати». Далі телефон запропонує вам вибрати адресата, тобто того, кому потрібно передати смс-повідомлення. Ви можете ввести номер самі або вибрати номер зі списку контактів телефону. Після цих дій натисніть «Передати».
4
Бувають ситуації, коли вам терміново потрібно відправити повідомлення, а баланс телефону дорівнює нулю. Для цього ви повинні дізнатися, який оператор у людини, якій ви хочете відправити смс. Це можна визначити по перших чотирьох цифр (зазвичай вони вказуються на сайтах операторів зв'язку).
5
Зайдіть в інтернет через будь-яку пошукову систему (Яндекс, Google, Mail і т.д.) знайдіть потрібного стільникового оператора. Перейдіть на сайт, він, швидше за все, буде першим у списку. І на сторінці оператора знайдіть закладку «Відправити смс».
6
Перед вами з'явиться два вікна введення. У першому напишете номер адресата, у другій текст повідомлення. Не забудьте підписатися. Далі натисніть кнопку «Відправити». Повідомлення передано.