Як підвищити напругу.

Для того щоб підвищити електричне напруга на ділянці ланцюга, змініть один з декількох параметрів, виляє на нього. Збільште електрорушійну силу джерела струму (ЕРС) або зробіть менше значення опору цієї ділянки ланцюга. Зменшення опору можна домогтися за допомогою зменшення питомого опору провідників, зменшення їх довжини або збільшення площі їх поперечного перерізу. Результат контролюйте за допомогою вольтметра, приєднаного паралельно до даної ділянки ланцюга.
Вам знадобиться
  • вольтметр
Інструкція
1
Збільшення напруги за допомогою ЕДС.Еслі в джерелі струму є можливість регулювання ЕРС за допомогою спеціального регулятора зі значеннями, для того, щоб підвищити напругу на ділянці кола збільшите значення ЕРС джерела струму. У скільки разів відбудеться збільшення ЕРС, в стільки разів збільшиться напруга. Якщо можливості регулювання ЕРС джерела струму немає, підключіть ланцюг до іншого, більш потужного джерела струму, напруга на ділянці кола виросте у стільки разів, у скільки значення ЕРС більш потужного джерела перевищує ЕРС менш потужного.
2
Збільшення напруги зміною опору. Для того щоб підвищити напругу на ділянці кола, зменшіть його опір. У скільки разів понизиться його значення, у стільки разів підвищиться значення напруги. Тому, для того, щоб підняти напругу в електричному ланцюзі в n раз, виконайте одну з наступних операцій.
3
Підберіть такий матеріал провідників, щоб його питомий опір було в n разів нижче, ніж тих які використовуються в даний момент на ділянці ланцюга (питомий опір можна знайти в спеціальних таблицях) .Або зменшіть сумарну довжину всіх провідників на ділянці в n раз.І збільште площа поперечного перерізу провідників на ділянці ланцюга в n раз. Для цього підберіть новий провідник, а якщо його немає, до того провіднику, що вже використовувався, паралельно приєднаєте ще n-1 таких же провідників.
4
Якщо немає можливості збільшити напругу за допомогою тільки однієї з цих операцій, застосовуйте їх в комплексі. Наприклад, для того, щоб підняти напругу на ділянці електричного кола в 12 раз, збільшите ЕРС джерела струму в 2 рази, зменшіть довжину провідників в 2 рази і збільшите площа їх поперечного перерізу в 3 рази.