Як отримати візу в Корею.

Якщо ви вирішили відвідати Південну Корею , вам знадобитися віза. На безвізовий в'їзд мають право ті туристи, які встигли побувати в країні не менше 4 разів за минулі два роки або не менше 10 разів в загальній складності. Безвізовий в'їзд припускає знаходження в Кореї не більше 30 днів. Якщо ви зібралися на острів Чеджудо, віза вам не знадобиться. Всі громадяни РФ мають право перебувати на острові без неї протягом 30 днів. Однак в'їзд на території інших областей країни в даному випадку буде заборонений.
Інструкція
1
Першим ділом, необхідно заповнити візову анкету. Вона повинна бути англійською або корейською мовою і підписана особисто заявником.
2
Потім необхідно підготувати документи: - закордонний паспорт, термін дії якого складає не менше 6 місяців на момент подачі документів в посольство; - копію розвороту закордонного паспорта; - копію використаного закордонного паспорта, якщо в ньому стоять візи Шенгенських країн, Японії, Австралії, Канади або США; - нещодавно зроблену кольорову фотографію 3,5 Х 4,5 см на світлому фоні; - бронь готелю або оригінал запрошення; - проїзні квитки в обидва кінці; - довідку від роботодавця із зазначенням посади, окладу і терміну роботи в даній компанії; - програму перебування в країні, розписану по днях.
3
Якщо ви їдете в країну на запрошення родичів, в ньому мають бути вказані необхідні відомості. Це особисті дані заявника, дата народження, номер паспорта і термін його дії, ступінь спорідненості, терміни і мета поїздки, місце проживання заявника під час перебування в країні. Крім того, необхідно додати копію посвідчення особи, яка запрошує, довідку про сплату ним усіх податків за минулий рік, гарантійний лист від роботодавця і документи, що підтверджують сімейні чи родинні стосунки.
4
Учням необхідно додати довідку з навчального закладу.
5
Пенсіонерам - копію пенсійного посвідчення.
6
Непрацюючим жінкам знадобиться копія свідоцтва про шлюб та спонсорську лист від чоловіка або копія свідоцтва про володіння нерухомістю, транспортним засобом або виписка з банківського рахунку.
7
Якщо дитина подорожує з одним з батьків, знадобиться оригінал і копія нотаріально завіреної згоди від другого батька. Якщо дитина їде з супроводжуючими, нотаріально завірений дозвіл буде потрібно від обох батьків.
Зверніть увагу
Консульський збір за одноразову візу становить 30 доларів США. Оплатити його необхідно в доларах, в консульському відділі при подачі документів. Оформлення візи займає від 3 до 7 днів.
Корисна порада
Якщо ви оформляєте візу самостійно, для її отримання вам потрібно зібрати необхідний пакет документів і віднести його в консульський відділ посольства Республіки Корея в Москві або в Генеральні консульства Санкт-Петербурга, Владивостока або Іркутська.
Отримати візу в Південну Корею можна самостійно або через акредитовану при Генеральному консульстві туристичну організацію. Туристична віза дозволяє перебувати на території країни строком до 15 днів.
Інструкція
1
Зверніться до Генерального Консульства Республіки Корея, яка має повноваження видавати візи і надавати консульські послуги в вашому регіоні. У Консульстві вам видадуть підтвердження на отримання візи. Воно дійсно протягом трьох місяців з моменту видачі, за цей термін потрібно зібрати необхідні документи та надати їх в Консульство.
2
Генеральне Консульство у Владивостоці приймає документи для оформлення візи від жителів Магаданської, Сахалінської, Камчатської і Амурської областей, Хабаровського і Приморського країв, Єврейської автономної області, Чукотського автономного округу.
3
Громадяни Росії, які проживають в Іркутській, Кемеровській, Новосибірській, Омській, Томській областях, Забайкальському, Алтайському і Красноярському краях, Республіках Тува, Алтай, Бурятія, Хакасія, Саха (Якутія), подають заяву на видачу візи в Генеральне Консульство Республіки Корея в Іркутську.
4
Жителі Північно-Західного Федерального округу Росії повинні звертатися до Генерального Консульства в Санкт-Петербурзі. Громадяни Росії, які проживають в інших регіонах повинні подавати заяву в Московському Генеральному Консульстві Республіки Корея.
5
Заповніть заяву на отримання візи. Форму заяви у форматі PDF можна завантажити з офіційного сайту Посольства Республіки Корея. Пишіть в анкеті англійською мовою друкованими літерами. У самому верхньому рядку вкажіть номер підтвердження, який вам присвоїли в Консульстві. На відміну від заяв на отримання шенгенської візи, тут всього 35 питань.
6
Зробіть фотографію розміром 3,5 х 4,5 см на світлому фоні, вона потрібна в одному екземплярі. Можна використовувати стару фотографію, головне, щоб вона була зроблена не раніше, ніж півроку тому. Приклейте фото в спеціальне віконце на анкеті.
7
Переконайтеся, що ваш закордонний паспорт буде діяти ще як мінімум протягом трьох місяців з моменту закінчення передбачуваної поїздки. Зробіть копії всіх сторінок старого закордонного паспорта з візами в європейські країни, США, Австралію, Канаду і Японію.
8
Сплатіть візовий збір. Для туристичної одноразової візи він становить 30 доларів США. Зробити це можна в Консульстві. Гроші приймаються тільки у валюті.
9
Надайте документи в Генеральне Консульство. Крім анкети, паспорта і квитанції про оплату візового збору, можуть знадобитися по додатковому запиту підтвердження бронювання готелю, авіаквитки, довідка з місця роботи із зазначенням посади та заробітної плати. Термін виготовлення короткострокової візи становить до 7 робочих днів.