Як оформити візу в Естонію.

Естонія, колишня союзна республіка СРСР, тепер входить до складу країн Шенгенської угоди. Тому для відвідування цієї країни громадянам РФ потрібна наявність діючої шенгенської візи. Оформити таку можна в туристичному агентстві або самостійно.
Інструкція
1
Візову анкету необхідно заповнити на сайті МЗС Естонії латинськими буквами, в режимі он-лайн. Вам буде присвоєно унікальний номер. Після заповнення анкети її потрібно роздрукувати і підписати.
2
Підготуйте необхідні документи: - кольорову фотографію 4 Х 5см, на світлому фоні; - закордонний паспорт, дійсний не менше 3 місяців з дня закінчення поїздки, що має, як мінімум, 2 порожні сторінки; - ксерокопію розвороту закордонного паспорта; - підтвердження броні готелю (факс або роздруківку з інтернету). Броні, оформлені на сайті www.booking.com не приймаються; - проїзні квитки в обидва кінці; - довідку від роботодавця; - підтвердження наявності фінансових коштів з розрахунку 56 євро на добу на людину (виписка з банківського рахунку, дорожні чеки, спонсорський лист зі довідкою з місця роботи спонсора та ксерокопією розвороту внутрішнього паспорта); - поліс медичного страхування, дійсний на всій території шенгену зі страховим покриттям не менше 30000 євро; - внутрішній паспорт або копії всіх заповнених сторінок.
3
Якщо ви їдете на запрошення родичів, необхідний оригінал запрошення та копія документа, що посвідчує особу, яка запрошує.
4
На дитину заповнюється окрема анкета і готується повний пакет документов.Еслі дитина подорожує з одним із батьків, потрібно надати нотаріально завірену довіреність на вивіз від другого батька. Якщо дитина їде у супроводі третіх осіб, необхідна довіреність від обох батьків, копія свідоцтва про народження та копія розвороту паспорта заявника.
Зверніть увагу
Віза оформляється протягом 6 робочих днів. Термінова віза - протягом 3 робочих дней.Консульскій збір становить 35 євро (оформлення - 70 євро) .Діти до 6 років звільняються від оплати збору.
Корисна порада
Укомплектований пакет документів потрібно пред'явити в Консульський відділ посольства Естонської Республіки в Москві, Генеральне консульство Естонської Республіки в Санкт-Петербурзі або в Псковську канцелярію Генерального консульства. У Москві подача документів здійснюється за попереднім записом за телефоном: (495) 737-36-47.