Як відключити електронну пошту.

Іноді виникає необхідність відмовитися від використання електронної пошти. Наприклад, це може бути пов'язано з переходом на інший поштовий сервіс. У таких випадках можна відключити свою електронну поштову скриньку.
Інструкція
1
Для відключення вашої електронної пошти в системі Google скористайтеся опцією «Параметр відключення служби». Відкрийте вкладку «Налаштування служби». Далі виберіть пункт «Електронна пошта». У вікні, відкрийте вкладку «Загальні». Відкрийте пункт «Параметр відключення служби», який буде стояти в списку останнім. Клацніть по вкладці «Відключити електронну пошту ».
2
Потім відкриється нова сторінка з описом наслідків відключення вашої електронної пошти. Після прочитання, підтвердіть своє рішення про відключення електронної пошти. Відключення відбудеться протягом 30 хвилин. Натисніть «Зберегти зміни».
3
Для відключення електронного ящика в поштовій системі Yandex в правому верхньому куті вашої сторінки з листами відкрийте «Налаштування». Внизу сторінки зліва відкрийте меню «Налаштування Яндекс.Паспорт». Натисніть «Видалити поштову скриньку». Після цього ви опинитеся на сторінці «Яндекс.Паспорт», де буде представлена форма видалення поштової скриньки. Введіть свій пароль і натисніть «Видалити».
4
Тепер вашу поштову скриньку на Яндексі видалений, але залишився Яндекс-аккаунт. Для його видалення, відкрийте «Персональні дані». У нижній частині відкрилася сторінки натисніть «Видалити аккаунт». Ви перейдете на сторінку з формою «Видалення аккаунта на Яндексі». Введіть пароль і натисніть «Видалити». Після видалення акаунта ви опинитеся на стартовій сторінці пошукової системи.
5
Для відключення поштової скриньки в системі Mail.ru скористайтеся спеціальним інтерфейсом.Для цього увійдіть у вашу поштову скриньку і введіть ім'я поштової скриньки в поле «Ім'я користувача».
6
Виберіть потрібний домен із запропонованого списку. Введіть пароль до поштової скриньки в поле «Пароль» та натисніть «Видалити». Після цього доступ до цієї поштової скриньки буде заблокований, а ім'я буде вільно після 3 місяців після видалення скриньки.
7
Для відключення електронного ящика в поштовій системі Rambler авторизуйтесь на сторінці http://id.rambler.ru і натисніть «Видалити ім'я». Підтвердіть ваше бажання про відключення. Після чого буде видалено ваше ім'я, і відповідний імені поштову скриньку. Також ви можете надіслати ім'я поштової скриньки і пароль на адресу mailsupport@rambler-co.ru.
8
Для відключення поштової скриньки в системі Gmail відкрийте «Налаштування» і перейдіть на вкладку «Акаунти». Натисніть «Налаштування облікового запису». Біля заголовка «Мої служби» натисніть «Змінити». Відкрийте пункт «Видалити службу Gmail».