Як зробити підігрів сидіння.

В умовах російського клімату для водія автомобіля досить важливу роль відіграє комфорт і тепло. Від цього залежить і впевненість водіння, і концентрація автолюбителя. Досить важливо, щоб під час руху шофера ніщо не відволікало, і вся увага займав тільки процес водіння. Додатковий підігрів сидінь створить в автомобілі комфорт і додасть впевненості. Як же його організувати?
Вам знадобиться
  • Автомобіль, нагрівач, який призначений для використання в легкозаймистих умовах, набір інструментів і навички по роботі з автомобільною електрикою.
Інструкція
1
Частково демонтуйте автомобільне крісло. Необхідно зробити так, щоб ви мали повний доступ як до самого крісла, так і до ділянки підлоги між переднім пасажирським і водійським кріслами.
2
Розберіть ділянку підлоги від крісел до торпеди для того, щоб мати можливість підключити нагрівальні елементи крісел до автомобільної електропроводці.
3
Акуратно зніміть передню обшивку крісла. Це дійсно філігранне справу, тому що різні моделі і марки автомобілів мають свої унікальні конструкції автокрісел. Тому попередньо ознайомтеся з технічною документацією та вивчіть всі аспекти такого демонтажу.
4
Закріпіть нагрівачі усередині крісла під обшивкою. Проводи від нагрівачів виведіть в центр салону між передніми кріслами.
5
В розібраної частини статі акуратно укладіть і приховайте дроти живлення нагрівачів.
6
Оберіть місце на торпеді або в зручному для вас сегменті салону для установки кнопок управління підігрівом. Змонтуйте цей блок, підключіть нагрівачі до електромережі автомобіля.
Зверніть увагу
Ретельно вибирайте нагрівачі для автомобільного крісла. Ні в якому разі не вмонтовуйте такі, які не призначені для використання в умовах побутового застосування. Порушення цього правила може призвести до займання вашого автомобіля.
Корисна порада
Кнопки управління підігрівом сидінь можна оснастити світлодіодами. Таким чином, при їзді в темний час доби ви легко зможете включити собі підігрів без додаткових зусиль.