Як увійти в комп'ютер по мережі. Як зайти на мережевий комп'ютер.

Локальна мережа охоплює порівняно невелику територію. Вона може поширюватися на групу офісів або на житловий будинок. А як увійти по мережі в комп'ютер? Для цього знадобиться виконати настройку комп'ютера.
Інструкція
1
Для того щоб виконати настройку потрібно натиснути на кнопку "Пуск". Відкриється спливаюче меню. В ньому виберіть "Панель управління", а потім "Мережеві підключення". З'явиться вікно. У його лівій вкладці "Мережеві завдання" потрібно вибрати "Встановити домашню мережу або мережу малого офісу".
2
Після цього має з'явитися вікно "Майстер налаштування мережі". Це найвідповідальніший момент. Адже майстер гратиме визначальну роль в налаштуванні. Крім того, його можна буде використовувати для входу по локальній мережі в комп'ютер.
3
Натисніть два рази поспіль кнопку "Далі". Після цього має відкритися вікно з повідомленням про те, що майстром було виявлено нове мережеве обладнання. Буває й так, що на персональному комп'ютері був встановлений не один, а відразу декілька мережевих адаптерів. В такому випадку необхідно вибрати з них саме той, до якого ваш мережевий кабель і підключений.
4
Якщо все зроблено правильно, після цього вам буде запропоновано на вибір кілька різних варіантів створення підключення. Вам залишається лише вибрати найбільш відповідний варіант і підключитися до іншого комп'ютера по мережі, натиснувши на кнопку "Підключення".
5
Крім того, при бажанні увійти в інший комп'ютер можна і через інтернет за допомогою спеціальних програм. Їх можна безкоштовно скачати на багатьох сайтах. Найбільш поширена програма TeamViewer. Для того щоб з її допомогою зайти на інший комп'ютер, необхідно щоб на обох комп'ютерах було запущено цей додаток. Крім того, господар іншого комп'ютера повинен дати вам дозвіл у вигляді пароля.
6
У вікні програми потрібно просто ввести отримані дані і натиснути на кнопку "Підключення". Після цього ви на екрані свого монітора віддалено побачите робочий стіл іншого комп'ютера, а так само зможете проводити всі необхідні вам маніпуляції.