Як збільшити швидкість інтернету.

При роботі на комп'ютері бувають випадки, коли необхідно скачувати яку-небудь інформацію. Це можуть бути звичайні текстові документи, фотографії, музика, фільми і т.д. Але не завжди цей процес проходить швидко. Швидкість вашого Інтернету може вас підвести і забрати багато часу.
Інструкція
1
Причин падіння швидкості завантаження і методів вирішення цієї проблеми може бути декілька: Сучасні антивіруси досить серйозно навантажують мережевий трафік, і дуже часто при закачуванні файлів або грі в онлайн ігри, ми бачимо, що пінг занадто високий. Відмінним дією в такій ситуації буде тимчасове відключення вашого антивіруса.
2
У браузері IE (Internet Explorer) можна скинути всі настройки на стандартні. Бувають випадки, коли користувачі натискають там зайві кнопочки, і в підсумку йде падіння швидкості. Щоб скинути настройки на стандартні потрібно вибрати підменю "Сервіс" => «Властивості оглядача» => «Додатково» => «Скидання».
3
Після довго «плавання» на просторах інтернету, потрібно очищати «Кеш». Дуже часто файли, що залишилися в кеші, значно сповільнюють швидкість інтернет з'єднання. Для цього потрібно вибрати підменю "Сервіс" => «Властивості оглядача» => «Видалити» => «Видалити тимчасові файли».
4
Найчастіше багато плагіни сильно впливають на швидкість вашого інтернет з'єднання. В такому випадку вам доведеться відключити деякі надбудови. Приміром, в браузері IE, це робиться наступним чином: «Сервіс» => «компонентами» => «виділяємо потрібну строчку» => «тиснемо відключити».
5
Перевіряємо свій комп'ютер на наявність вірусів. Деякі типи вірусів можуть досить серйозно споживати інтернет трафік, тому краще за все перевірити свій комп'ютер.
6
Найчастіше сам інтернет провайдер ставить деякі обмеження на користувачів, і можливо ви потрапили під таку «роздачу». У такому випадку потрібно зателефонувати в службу підтримки та уточнити дане питання.