Як намалювати плакат до Нового року. Плакати до нового року.

Новорічний плакат - один з атрибутів святкового оздоблення. Їм можна прикрасити ранок в дитячому саду, дискотеку в школі або вечірку у себе вдома. Це - привітання відразу для всіх, яке підніме настрій ще до початку торжества. А в офісі новорічний плакат скрасить робочі будні в очікуванні найголовнішої ночі в році.
Вам знадобиться
 • - Листи ватману;
 • - Скотч;
 • - Гуаш;
 • - Кисті;
 • - Маркери;
 • - Кольоровий папір;
 • - Гель з блискітками;
 • - Мішура;
 • - Вата.
Інструкція
1
Залежно від необхідного розміру, скріпіть між собою скотчем відповідну кількість листів ватману. На лицьовій стороні олівцем накидайте напис «З Новим Роком!» Або будь-яку іншу, продиктовану вашою фантазією і підходящу до випадку. Зафарбуйте букви гуашшю або маркерами. Це можна зробити одним кольором або чергувати різні (останній варіант підійде для дитячого свята). Замість фарб можна використовувати кольоровий папір - виріжте з неї букви і приклейте до ватману.
2
На що залишився просторі намалюйте олівцем новорічних персонажів - Діда Мороза з мішком, Сніговика, ялинку з іграшками. Замість цілої їли на невеликому плакаті можна зобразити ялинову гілочку з парою кульок. Після того, як всі лінії підправлені, приступайте до розфарбовування. Великі фігури можна намалювати на окремих ватманах, потім вирізати і приклеїти по кутах або нижньому краю основного плаката. Вийде, що Дід Мороз, наприклад, знаходиться не на плакаті, а поруч з ним.
3
Додайте сніжинки, їх можна малювати без попереднього олівцеві нариси - одразу блакитний або синьою гуашшю, щоб вийшло гарне різноманітність форм. Як і букви, незвично виглядатимуть сніжинки, вирізані з паперу. Пластівці снігу також можна зробити з вати - скачайте маленькі щільні грудочки і приклейте в потрібних місцях.
4
З вати зробіть Дідові Морозу бороду і хутро на шапці. Невеликими шматочками вати прикрасьте букви - наче їх присипало снігом. На довершення покрийте букви гелем з блискітками. Мішуру можна використовувати в якості обрамлення, але тільки якщо вона не «перевантажує» плакат.
5
Крім традиційного плаката на папері, можна зробити його повітряний варіант. Виріжте літери, сніжинки і намальовані окремо фігури і скріпіть їх скотчем або нитками в потрібній послідовності (з'єднуйте фрагменти так, щоб вони ледь стикалися). Сніжинок знадобиться трохи більше, щоб заповнити порожній простір, але тим цікавіше буде плакат.
Створений своїми руками плакат стане відмінним подарунком друзям і близьким, або прикрасить ваш будинок напередодні новорічних свят. Залучіть до його створення дітей і отримаєте задоволення від реалізації творчих здібностей, створення унікального предмета для прикраси інтер'єру.
Вам знадобиться
 • - аркуш ватману великого розміру;
 • - канцелярське приладдя (ножиці, клей, кольоровий папір, маркери, ручки, фарби і т.д.);
 • - яскраві наклейки, неонові смужки з клейкою папери, мішура і т.д.
Інструкція
1
Продумайте «скелет» плаката. Зробіть на ньому розмітку, розділивши лист на кілька зон - вітальну, місце для малюнка, аплікації і т.д. Зрозумівши, які елементи ви хочете розташувати на одному аркуші, ви зможете уявити собі ескіз плаката.
2
Навіть якщо ви не володієте особливим художнім талантом, намалювати новорічну атрибутику ви зможете - ялинка, величезні кулі, дзвіночки, пара ялинових гілок, сніговики і т.д. Якщо малюєте ви непогано, то можна продумати невеликий сюжет - плакат для дітей прикрасити сценкою з відомої казки («Дванадцять місяців», наприклад), милими звірятками, дідом Морозом і Снігуронькою і т.д. Символічним буде зображення тварини - повелителя нового року. Використовуйте для цього найяскравіші фарби, соковиті відтінки, контрастні поєднання - новорічний плакат повинен бути життєрадісним і емоційним.
3
Оформіть вітальний текст. Буде непогано, якщо ви додасте кілька невеликих чотиривіршів або одне новорічне привітання - напишіть текст красивими буквами, з хитромудрими карлючками і лініями. Виділіть текст у вигляді сувою, який тримає в руках один з героїв плаката або «пустите» букви між малюнками. Цікавою стане ідея оформити поздоровлення у вигляді невеликих листівок, адресованих кожному члену сім'ї або тим людям, яким ви плануєте подарувати плакат.
4
Завершіть декоративну обробку. Новий рік - свято мерехтливий і блискучий, тому прикрасьте плакат якомога яскравіше. Для оформлення можете використовувати будь-які підручні засоби - від перламутрових фарб і маркерів до дрібних страз. Добре закріпіть невеликі деталі, приклейте бантики і зірочки, збризніть окремі частини плаката перламутровим лаком. По кутах плаката намалюйте завитки, приклейте бахрому з блискучої фольги або задекоріруйте папір шматочками тканини.