Як оплатити яндекс грошима. Як оплатити інтернет иумут идн яндекс грошима.

Необхідність оплатити покупку чи послугу Яндекс.Деньгами може виникнути абсолютно несподівано: рідкісна книга в інтернет-магазині, авіаквиток по акції, підписка на улюблений журнал. Той факт, що Яндекс. Гроші є віртуальною валютою, багатьох людей змушує хвилюватися, що і як потрібно зробити, щоб правильно оплатити покупку чи послугу Яндекс.Деньгами.
Вам знадобиться
  • Віртуальний гаманець в системі Яндекс.Деньги
  • Термінал з прийому платежів
  • Банківська карта
  • Готівкові гроші
Інструкція
1
Для тих, у кого є гаманець в системі Яндекс.Деньги, а в гаманці ще й гроші є, достатньо зайти в свій гаманець, перейти за посиланням «Перевести» і в рядку «№ рахунку отримувача» ввести трінадцатізначний номер гаманця одержувача. Переказ можна захистити кодом протекції, при цьому система сама розрахує, яку суму необхідно перевести одержувачу з урахуванням стягуваної комісії. Якщо надходження віртуальних грошей на гаманець в системі Яндекс.Деньги не передбачається, оплатити покупку через Яндекс.Деньги можна за допомогою банківської карти. Для цієї мети безпосередньо в інтерфейсі системи потрібно «прив'язати» свою банківську карту до гаманця Яндекс.Денег. Оплата з «прив'язаною» до Яндекс.Деньги карти здійснюються без комісії.
2
В тому випадку, якщо гаманця в системі Яндекс. Гроші немає і ви не вважаєте за потрібне його оформляти, оплатити Яндекс.Деньги можна готівкою допомогою численних терміналів: Амега-Телеком, Telepay, Новоплат, Ciberpay, Мульти-Каса, Quickpay, Система «ЛІДЕР» або пр. При оплаті через термінал необхідно потрібно буде також вказати трінадцатізначний номер одержувача у формі оплати і ввести необхідну суму готівкою в віконце прийому. Комісія за послугу переказу Яндекс.Денег в терміналах може коливатися від 2 до 9%. По завершенні операції не забудьте квитанцію, яка є документом, що підтверджує оплату.
3
Ще один спосіб оплати за допомогою Яндекс.Денег на сьогоднішній день є вже малопопулярним, але ще чинним - це переклад з допомогою карти оплати. Для перекладу необхідно придбати в будь-якому кіоску, банківському або поштовому відділенні карту Яндекс.Денег номіналом 300, 500, 1000 рублів або більше і передати будь-яким зручним способом (SMS, голосовим дзвінком або електронною поштою) одержувачу номер і пароль карти. Вводячи номер і пароль карти в інтерфейсі свого Яндекс.Гаманця, адресат автоматично отримує гроші з картки на свій рахунок.
Зверніть увагу
Популярний раніше спосіб переказу Яндекс.Денег через термінал QIWI на сьогоднішній день скасовано.
Корисна порада
Правила перекладу Яндекс.Денег періодично міняються, необхідно відстежувати зміни в особистому інтерфейсі Яндекс.Гаманця