Як відкривати файли на кпк.

КПК - кишеньковий персональний комп'ютер, хоча і сильно схожий на звичайний мобільний телефон, але є пристроєм набагато складніше. Це, по суті, аналог звичайного комп'ютера. І як в звичайному комп'ютері для відкриття різних файлів на КПК повинні бути встановлені відповідні програми. Адже на звичайному комп'ютері не можна відкрити текстовий документ, якщо не встановлено текстової редактор. Так само і на КПК.
Вам знадобиться
  • КПК під управлінням операційної системи Windows Mobile;
  • додаток Java;
  • браузер Opera Mobile;
  • програма Adobe Acrobat Reader;
  • пакет Microsoft Office Mobile; програвач DivX Mobile Player
Інструкція
1
Безліч сучасних КПК працюють під управлінням операційної системи Windows Mobile. На її прикладі і буде розглянуто, як відкривати різні типи файлів на КПК.
2
Для відкриття більшості ігрових додатків потрібно програма емулятор Java. Для відкриття ігор під Java просто скачайте і встановіть цей додаток на свій кишеньковий комп'ютер. Після установки програма буде емулювати Java файли, і ви зможете грати в ігри, які вимагають Java програми. Врахуйте, що скачувати програми потрібно саме для операційної системи Windows Mobile.
3
Щоб відкривати інтернет-сторінки, на КПК повинен бути встановлений відповідний браузер. Скачайте останню версію популярного браузера Opera Mobile. Встановіть браузер на КПК. Тепер відкриття інтернет сторінок не викличе жодних проблем.
4
Для відкриття pdf файлів на мобільному комп'ютері повинна бути встановлена також відповідна програма. Вона називається Adobe Acrobat Reader. Скачайте цей додаток і встановіть його на КПК.
5
Дуже важливим компонентом для кишенькового комп'ютера є можливість роботи з текстовими файлами, створювати таблиці та презентації. Щоб відкривати і працювати з текстовими файлами, на КПК повинен бути встановлений текстової редактор. Скачайте пакет Microsoft Office Mobile і встановіть на кишеньковий комп'ютер. Офісний пакет для КПК за своєю функціональністю практично не поступається Microsoft Office, який встановлений на звичайних комп'ютерах.
6
Для повноцінної роботи з музичними файлами потрібно завантажити програвач. У кожному КПК, звичайно, є вбудований програвач. Але, як правило, він не відкриває всі типи аудіо і відео файлів.
7
Скачайте і встановіть DivX Mobile Player. З його допомогою зможете відкривати всі відео файли. Для відкриття звукових файлів хорошим рішенням буде Pocket Player. Скачайте і встановіть його.