Як зробити логін.

На багатьох ресурсах мережі (а також чатах і соціальних спільнотах) при реєстрації потрібно вказувати свій логін. Робиться це з метою індивідуалізації користувача серед всієї маси людей на порталі. Також до логіну необхідно придумати пароль, який в сумі з ім'ям убезпечує користувача від злому. Поговоримо про створення логіна.
Вам знадобиться
  • Будь ресурс, на якому потрібно зареєструватися
Інструкція
1
По суті, логін - це ім'я користувача. Поряд з паролем, він є «пропускної картою» на ресурс. На відміну від пароля, ім'я користувача майже завжди є загальнодоступним. Тобто, всі користувачі ресурсу знатимуть вас за логіном. Процес створення логіна досить простий і вимагає лише трохи фантазії. Вибираємо ресурс, на якому вам необхідно зареєструватися.
2
Шукаємо пункт «реєстрація», який зазвичай вказується в формі сайту праворуч або ліворуч. Натискаємо це пункт, і найпершою рядком бачимо рядок «логін» (може називатися так само «ім'я користувача»). Залишається тільки придумати його. Тут єдиним критерієм є ваша фантазія. Однак задумане ім'я може не прийматися, це пов'язано з наявністю такого логіна на ресурсі. Тому можна вибрати нове ім'я, або приписати кілька цифр до вже придуманому логіну (LOGIN658). Не забудьте заповнити інші поля.
3
Тепер у вас є власний логін, який поряд з паролем ви повинні ввести в формі «увійти». Від оригінальності обраного логіна вас можуть з легкістю запам'ятати користувачі сайту.
Корисна порада
Ніколи не зберігайте в браузері ваш логін і пароль. Цим можуть скористатися зловмисники.