Як малювати інопланетянина. мальований рот інопланетянина.

Інопланетяни - улюблений сюжет фантастичних малюнків. Намалювати прибульця можна як завгодно, адже ніхто їх не бачив. Але, тим не менш, у людей склався певний образ зелених чоловічків. Намалювати такого прибульця нескладно, якщо дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • Олівці, листок паперу, ластик.
Інструкція
1
Для початку необхідно позначити основні деталі персонажа. Намалюйте рівне коло. Він служитиме каркасом для голови. Проведіть лінію в місці передбачуваної шиї. Намалюйте тіло грушоподібної форми. Ліва рука нашого інопланетянина буде упиратися в бік. Тому позначення кисті цієї руки на даному етапі не потрібно. Права рука піднята вгору. Зверніть увагу, що прибульців прийнято зображати з трьома пальцями. Від тіла намалюйте дві палички вниз. Це ноги. Так як інопланетянин буде одягнений в космічний костюм, його ноги будуть взуті в черевики. Накидайте взуття персонажа у вигляді приплющених кіл.
2
Малюємо голову героя. Як правило, інопланетянина зображують з крупною, витягнутої вгору головою. Верхня частина її розширена, а нижня звужена. Намалюйте два великих мигдалеподібних очі. Розташуйте їх трохи далі один від одного, в порівнянні з очима людини. Додайте ніздрі. Наш інопланетянин доброзичливий, тому подаруйте йому широку посмішку.
3
Враховуючи те, що прибульців часто представляють як екіпаж космічного корабля, доцільно намалювати інопланетянина в льотному костюмі. Зобразіть, керуючись лініями каркаса, курточку з довгим рукавом. Права рука персонажа піднята вгору долонею до глядача. Малюємо три довгих пальця. На другій руці долоню захована за тіло, тому її практично не видно.
4
Малюємо нижню частину прибульця. Так як ми його зображуємо одягненим, додаємо внизу брюки і черевики на шнурівці.
5
Оцініть малюнок. Можливо, вам захочеться на цьому етапі додати ще яких-небудь деталей. Якщо ні, то візьміть ластик і зітріть каркасні лінії.
6
Настав час додати кольору блідому персонажу. Традиційно колір шкіри у інопланетян зображується як зелений, рідше сірий або блакитний. Очі повністю закрашуються чорним і ставляться відблиски, по одному на кожне око. Костюм інопланетянина двоколірний. Курточка - червона з жовтим елементом, брюки жовті, черевики сірі. Інопланетянин готовий!