Як вставити календар у сайт. Як на свій сайт додати календар.

Календар в сторінках сайта може виконувати не тільки інформаційну функцію, а й бути привабливою частиною дизайну. Якщо у вас немає готового компонента, то підібрати в мережі привабливий варіант з необхідним набором функціональних можливостей зовсім не важко.
Інструкція
1
Скористайтеся готовим флеш-календарем, якщо хочете вставити в сторінки сайта красивий елемент з мінімальними зусиллями. Завантажити його можна, наприклад, тут - http://www.flashscope.com/blog/free-flash-interactive-calendar-components. На сайті FlashScope можна взяти готовий флеш-компонент, який не потребує попередньої налаштуванні або підключенні будь-яких додаткових скриптів. Але якщо у вас є достатні навички роботи з fla-файлами і екшен-скриптами, то тут же можна завантажити і вихідні коди календарів і самостійно змінити їх оформлення та функціональні можливості.
2
Виберіть той варіант календаря, який вас більше влаштовує, скачайте його в свій комп'ютер, якщо є бажання - відредагуйте. Готовий файл з розширенням swf, завантажте на сервер вашого сайта. Це найпростіше зробити за допомогою файл-менеджера в панелі хостинг-провайдера або в системі управління сайтом. В цьому випадку крім браузера нічого не доведеться використовувати. Але можна скористатися і спеціальною програмою - ФТП-клієнтом.
3
Підготуйте HTML-код, який повинен відображати завантажений флеш-компонент в сторінках сайта. Мінімально достатній для цього набір тегів можна записати, наприклад, так:

Тут двічі вказані розміри календаря - вам потрібно замінити в обох парах тегів width і height числа 300 розмірами вашого календаря. Також в двох місцях вказано ім'я файлу (flashCal.swf) - його теж треба поміняти на назву завантаженого swf-файлу. Якщо ви помістили його не в ту ж папку, в якій розміщена і сама сторінка, то треба вказати і шлях до цієї папки.
4
Вставте підготовлений HTML-код в потрібну сторінку сайта. Це зручно робити в онлайн-редакторі сторінок системи управління сайтом. Після того, як відкриєте потрібну сторінку в такому редакторі, переведіть його в режим редагування HTML-коду, і вставте в потрібне місце код флеш-компонента. Потім збережіть сторінку, і на цьому процедура вставки календаря буде завершена.Еслі ви не використовуєте систему управління сайтом, то можна відредагувати сторінку в звичайному текстовому редакторі, скачавши до себе в комп'ютер, а потім зберегти зміни та завантажити сторінку назад.