Як налаштувати відеокарту і монітор.

Неправильне налаштування відеокарти і монітора може не тільки вплинути на якість зображення, але і негативно позначитися на зорі і загальному самопочутті користувача. Перед роботою на комп'ютері необхідно максимально відрегулювати всі налаштування відеосистеми.
Інструкція
1
Відкрийте головне меню «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління», у вікні, двічі клацніть по значку «Екран». Буде запущено вікно «Властивості: Екран», перейдіть у вкладку «Параметри». Тут можна налаштувати дозвіл екрана, для цього перетягніть бігунок «Дозвіл екрану» в потрібне положення, виберіть значення найбільш комфортне для роботи, як правило, чим вище діагональ екрану, тим більший дозвіл вибирається.
2
У цій же вкладці можна налаштувати колірну палітру екрана (якість передачі кольору), цей параметр задає кількість кольорів і відтінків, відтворюваних на екрані, зазвичай, вибір стоїть між значеннями «Середнє» і «Найвища». Для більшості користувачів, значення «Середнє» цілком достатньо, «Найвище» має сенс виставляти при роботі з високоякісними зображеннями.
3
Натисніть на кнопку «Додатково». У вікні, перейдіть у вкладку «Монітор». Тут виконується найважливіша настройка відеосистеми - частота оновлення екрану, цей параметр задає швидкість мерехтіння або кількість перерісовок зображення на екрані монітора. Чим це значення вище, тим менше будуть втомлюватися очі при роботі. Слід пам'ятати, що завищені значення параметрів «Дозвіл екрану» і «Якість передачі кольору», знижують максимальне значення параметра «Частота оновлення», а цей параметр є пріоритетним. Задайте частоту оновлення 85 Гц для ЕПТ монітора або 70 Гц для ЖК монітора і, виходячи з цих значень, задавайте залишилися параметри.
4
На комп'ютері обов'язково повинні бути встановлені драйвери відеокарти і монітора, в іншому випадку, Windows автоматично встановить частоту оновлення 60 Гц, цієї частоти цілком достатньо для стабільного функціонування комп'ютера, але вона не прийнятна для людини при тривалій роботі на ньому.