Як забирати документи в інституті. Забрати документи з вузу.

Причин, щоб залишити навчання у Вищому навчальному закладі, у студентів може бути дуже багато. І в кожному випадку при відрахуванні з ВНЗ необхідно забрати свої документи. Тільки як це зробити і де, знають далеко не всі студенти.
Вам знадобиться
  • заяву;
  • підписаний обхідний лист;
  • наказ про відрахування
Інструкція
1
При надходженні ви здаєте до приймальної комісії свій атестат про середню освіту, медичну довідку, копію свого паспорта і копію виписки з результатами ЄДІ. Всі ці документи при відрахуванні з ВНЗ необхідно забрати. По-перше, вони вам ще будуть потрібні, наприклад, якщо ви захочете ще десь вчитися. По-друге, який сенс залишати їх припадати пилом в інститутських архівах.
2
Для того, щоб забрати свої документи з ВНЗ, необхідно прийти в ректорат вашого навчального закладу та написати там заяву із зазначенням причин відрахування (якщо це відбувається за вашим власним бажанням). Це можуть бути сімейні обставини, медичні показання, зміна місця проживання, пристрій на роботу, що не припускає паралельного навчання, а також переведення до іншого навчального закладу. Всі ці свої обставини бажано підтвердити відповідною довідкою.
3
Після цього вам потрібно дочекатися опублікування наказу про відрахування. Майте на увазі, що процедура ця займає досить довгий час. Тому що рішення про відрахування студента з ВНЗ приймається тільки на спеціальній комісії, яка збирається один раз на місяць. Але після того, як воно буде прийнято, вважайте, що півсправи вже зроблено.
4
Після цього вам потрібно в обов'язковому порядку підписати обхідний лист, як підтвердження того, що ви нікому нічого в інституті не повинні. Як правило, обов'язковими для відвідування і підписання є юристи, бухгалтера, вчена рада, бібліотека і певні кафедри. Коли вони підпишуть ваш обхідний листок, залишиться тільки запевнити його в деканаті і віддати в ректорат. Подібне узгодження може зайняти до декількох тижнів. Потім вам скажуть, куди прийти і отримати ваші документи.
5
Власне, ця схема ненабагато відрізняється від тієї, коли ви забираєте свої документи після закінчення ВНЗ. Уже після здачі всіх екзаменів та захисту диплома потрібно пройти ту ж процедуру з обхідним листом, щоб вам видали ваші документи. Правда, для цього вам можна звернутися тільки в ваш деканат, адже заява про відрахування залишати не потрібно. Далі точно також підписуєте у всіх, хто вказаний в листі і знову здаєте його в деканат. В обмін на ваші документи.