Як зробити, щоб сторінка відкрилася в новому вікні. Як зробити щоб сторінка відкривалася в новій вкладці.

Коли ви продумуєте, яким чином має функціонувати ваш сайт, ви визначаєте, зокрема, чи повинна та чи інша текстова або графічна гіперпосилання завантажувати сторінку, на яку вона вказує, в цей же самий вікно браузера або в нове. Щоб посилання відкривалася в цьому ж вікні нічого додавати або міняти в коді сторінки не слід - така поведінка посилань задано за замовчуванням. А щоб відкривати їх в новому вікні слід доповнити потрібне посилання відповідною інформацією.
Інструкція
1
Використовуйте атрибут target тега a (anchor), щоб дати знати браузеру відвідувача, яким чином слід відкривати гіперпосилання в сторінці вашого сайту. Так як всі елементи сторінки відтворюються браузером з HTML-коду (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту»), який йому надсилає сервер у відповідь на запит сторінки, то й інформацію про метод відкриття посилання теж слід помістити в вихідний код. Тег "a" - це команда браузеру відобразити гіперпосилання в цьому місці сторінки. Виглядати в HTML-коді сторінки він може, наприклад, так: Текстова посилання Тут href - це додаткова інформація тега посилання, яка в мові HTML називається «атрибутом» . В цьому атрибуті вказана адреса, на який повинен бути відправлений відвідувач, але стандартами мови передбачені й інші атрибути. Той з них, який містить інформацію про спосіб відкриття цього посилання, позначається як target. Всього у цього атрибута може бути чотири значення: _blank, _parent, _self і _top. Потрібне вам значення - _blank. Наведена вище посилання з доданим до неї зазначенням браузеру відкрити сторінку в новому вікні може виглядати, наприклад, так: Текстова посилання
2
Відкрийте для редагування сторінку містить посилання, в яку треба додати атрибут target. Зробити це можна в звичайному текстовому редакторі, скачавши файл сторінки з сервера до себе в комп'ютер. А можна скористатися редактором сторінок системи управління сайтом. У кожному разі, після відкриття вихідного коду сторінки вам треба знайти ту посилання, яке слід змінити, і дописати в неї (наприклад, відразу після імені тега - "a") target="_ blank". Потім збережіть зміни в коді сторінки.
3
Якщо ви маєте можливість використовувати візуальний режим редагування в системі управління сайтом, то процедура може бути ще простіше - багато візуальні редактори дозволяють вказувати атрибут target в діалозі створення/зміни посилання. Досить виділити потрібну гіперпосилання і клацнути на панелі редактора кнопку «Додати посилання» для відкриття такого діалогу, вибрати зі списку target значення _blank і зберегти зміни.