Як полагодити стільниковий. Як лагодити стільникові телефони.

Поломка стільникового телефону може наступити в будь-який момент. Можна назвати цілий спектр причин, що викликають некоректну роботу пристрою або повне припинення його експлуатації. Ви можете звернутися до фахівців, однак більш вигідним буде самостійний ремонт стільникового - якщо, звичайно, ви володієте певними навичками.
Вам знадобиться
  • Набір викруток (бажано маленьких), тюбик з суперклеєм (на екстрений випадок), запасні частини для заміни застарілих або мають дефект, мелкодісперсная паста, засіб для очищення від пилу.
Інструкція
1
Огляньте корпус телефону на предмет тріщин і подряпин. Найчастіше розкол самого «тіла» мобільника може викликати нестабільність в його роботі. Приміром, якщо акумулятор перестає щільно прилягати до контактів на платі, то в такому випадку телефон буде мимовільно відключатися при натисненні на нього рукою. Видаліть всі рухомі деталі старого корпусу (задню кришку, передню панель, клавіатуру). Якщо корпус не підлягає відновленню, у зворотному порядку встановіть новий. Закріпіть все за допомогою викрутки. У разі, якщо старий корпус можна відреставрувати, проклейте його ізолентою, а тріщини зміцните суперклеєм. Дайте корпусу висохнути, після чого вмонтовуйте його на місце. Подряпини на дисплеї можна видалити за допомогою дрібнодисперсного пасти.
2
Очистіть телефон від пилу. Проблеми з клавіатурою можуть бути викликані саме нагромадженням шаром бруду. Пил можна видаляти за допомогою спеціальних засобів або проспиртовані ватного диска. Якщо клавіатура зламана, замініть її на іншу.
3
Поломки стільникових телефонів найчастіше можуть бути викликані потраплянням вологи всередину корпусу. Розберіть пристрій і ретельно просушіть всі його складові. Можна використовувати фен або тепловентилятор. Якщо телефон не включається і після цього - несіть його в сервісний центр.
4
Перевірте акумулятор. Якщо він сильно нагрівається, то в цьому випадку його буде більш доречним замінити на новий.
Зверніть увагу
І пам'ятайте, що якщо зламався мобільник, то не варто списувати його з рахунків, мріяти про придбання нового або йти і здавати пристрій на запасні частини. Ремонт стільникових і його вартість залежать від характеру поломки. Але більшість дефектів можуть бути усунуті повністю, своїми руками.
Корисна порада
Якщо в телефон потрапила волога, то в першу чергу потрібно від'єднати акумулятор, це запобіжить початок процесу окислення.