Як обігріти дачний будинок.

Все більше людей прагнуть придбати або побудувати самостійно заміський будиночок . За п'ять робочих днів місто висмоктує всю енергію, і вихідні особливо хочеться провести на природі. А якщо є маленькі діти або старі батьки, то покупка дачі ставати просто життєвою необхідністю. Якщо заміський будинок ще не обладнаний опалювальною системою, то можна вибрати найбільш зручний спосіб обігріву з декількох можливих варіантів.
Інструкція
1
Старі способи обігріву дачних будинків дров'яними печами або буржуйками відходять в минуле. Це не дуже зручно, так як заготівля дров - процес досить трудомісткий. Та й набувати постійно дерево для розтоплення досить дорого. До того ж, печі дуже довго розігріваються і вимагають постійного нагляду. Та й обігріти великий будинок вони не в силах. Тому краще відмовитися від дров'яної печі.
2
Якщо ви хочете внести в інтер'єр будинку затишок і тепло, краще спорудити камін. Він послужить прикрасою кімнати і створить атмосферу справжнього лицарського замку. Однак це більше елемент декору, а не спосіб обігріву, так як він здатний забезпечити тепло тільки в одній кімнаті, але ніяк не в усьому домі. Камін може бути як справжнісінький, дров'яної, так і бутафорський, електричний. Камін з відкритим вогнем доволі небезпечний, тому його виготовленням повинні займатися тільки професіонали. А ось електричний вогнище можна придбати в магазині і розмістити на стіні самостійно.
3
В даний час найбільш популярним способом обігріти дачний будинок є газове опалення. Для того, щоб встановити автоматичний газоводонагреватель (АОГВ), необхідно провести в будинок газову трубу. Для цього потрібен дозвіл комісії управління дачним господарством. Зазвичай всі узгодження займають дуже багато часу, так як вас можуть попросити внести зміни в конструкцію вашого будинку.
4
Якщо газова труба вже підведена до будинку, залишається тільки придбати і встановити спеціальне обладнання. Це АОГВ і система труб і батарей. Весь цей комплекс повинен монтуватися виключно професіоналами. Ні в якому разі не беріться за справу самостійно, якщо не впевнені у своїх силах.
5
Якщо можливості провести газ на ділянку немає, можна обігріти будинок автономними газовими балонами. Це особливо актуально, якщо будова невелике або тепло потрібно тільки в одній кімнаті. Газові балони та конвертери досить компактні і відмінно переносять морози. Але у них є один істотний недолік. Вони не можуть забезпечити гаряче водопостачання.
6
Ще один спосіб створити тепло в дачному будинку - придбати електричний обігрівач. Залежно від потужності, цей прилад здатний швидко обігріти кімнату розміром від 10 до 20 квадратних метрів. Мінус цього обігрівача в тому, що він споживає дуже багато електроенергії. Але якщо ви рідко їздите на дачу в холодну пору року, то такий спосіб отримання тепла може виявитися оптимальним.