Як підключити супутниковий ресивер до комп'ютера. Як підключити ресивер до компютеру для запесі.

За допомогою такого пристрою, як супутниковий ресивер , стає можливим здійснення передачі зображень, що надходять з конвертера, встановленого на супутниковій антені. Для того щоб підключити супутниковий ресивер до комп'ютера, потрібно керуватися наступним планом дій.
Інструкція
1
Підключати ресівер потрібно так само, як якщо б ви підключали його до домашньої комп'ютерної мережі ще один комп'ютер. Важливо знати, що пряме підключення ресивера до комп'ютера буде не правильним варіантом підключення.
2
В цілях забезпечити надійність і нормальне функціонування супутниковий ресивер підключають до модему за допомогою роутера або комутатора з кабелем «вита пара».
3
Після під'єднання ресивера до комп'ютера слід внести певні настройки. В налаштуваннях телевізора в пункті «Установки мережі» слід включити рядок DHCP для отримання «ай-пі» адреси в мережі. Запишіть цю адресу для себе на блокноті, він знадобиться для подальших налаштувань підключення.
4
Для повідомлення комп'ютера з ресивером рекомендується користуватися такою програмою як Total Commander. Знайдіть в цій програмі строчку URL і запишіть в неї ваш IP адреса, записаний раніше. Назвіть своє з'єднання на свій розсуд. Натисніть «З'єднатися» і введіть ім'я користувача. Пароль вводити не обов'язково.
5
Головні налаштування вашого ресивера знаходитимуться в varkeys. Налаштування буде зберігатися в файлі Softcam.key. Налаштування для кардшаринга зберігатимуться у файлі newcamd.list. Змінювати налаштування вашого супутникового ресивера ви зможете за допомогою Total Commander. Файл newcamd.list можна редагувати за допомогою текстового редактора.
6
В цей файл також потрібно буде внести дані, які вам видасть провайдер. Інформацію, видану провайдером, слід зберегти в таємниці. Виставивши потрібну кількість портів потрібно перезавантажити емулятор ресивера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YT9h4d5ye84