Як викликати екранну клавіатуру.

Екранна клавіатура значно полегшує роботу з комп'ютером людям з порушеннями рухливості, а також допомагає вводити дані на мові, розкладка якого відсутня на фізичній клавіатурі і захищає від спостереження з боку при введенні конфіденційних даних. Екранна клавіатура може входити до складу операційної системи, бути сторонньою програмою і використовуватися на окремих веб-сторінках.
Інструкція
1
Запуск передвстановленою екранної клавіатури проводиться таким чином. Зайдіть в меню "Пуск" - "Усі програми" і виберіть там папку "Стандартні". У цій папці необхідно розкрити список "Спеціальні можливості". У ньому і знаходиться екранна клавіатура, яку можна запустити клацанням миші. Дану екранну клавіатуру можна налаштувати під власну необхідність. Наприклад, в меню "Режим введення" можна визначити як буде здійснюватися вибір символів, які потрібно надрукувати: за допомогою затримки, або за допомогою клацання на необхідну кнопку. Крім цього можна відрегулювати режим відображення екранної клавіатури.
2
Якщо екранна клавіатура потрібно вам для введення символів, відсутніх у розкладці фізичної клавіатури, то найбільш доцільним рішенням буде установка сторонньої "Екранній клавіатури" ("Віртуальної клавіатури"). Завантажити віртуальну клавіатуру можна за цим посиланням: http://mistakes.ru/download/virtualkey. Дана клавіатура підтримує 75 мовних розкладок і з її допомогою можна ввести текст на 53 мовах. Запускається вона як і звичайна програма, за допомогою кліка на відповідний ярличок.
3
Екранна клавіатура також може бути елементом деяких веб-сторінок. Так, багато поштові сервіси і пошукові системи (такі, наприклад, як Google і Mail.Ru) мають на свої сторінках спеціальний скрипт, який дозволяє викликати віртуальну клавіатуру, яка може бути актуальною для людей, які використовують комп'ютер в іншій країні, і на клавіатурі якого не передбачений російську мову.
Корисна порада
Ще одна можлива сфера застосування віртуальної клавіатури - це безпечний введення конфіденційних даних (паролі, номери банківських рахунків, кредитних карток). Якщо Ви не виключаєте, що за Вами стежить якась програма, яка реєструє Ваші натиснення клавіш на клавіатурі, то віртуальна клавіатура - рішення цієї проблеми!