Як налаштувати ip-телефонію.

Економити зараз можна не тільки на мобільного зв'язку, використовуючи різноманітні вигідні тарифи і корпоративний зв'язок, але і на звичайному міському телефоні. Дедалі більшого поширення набуває так звана IP-телефонія, що представляє собою досить економний і зручний технічно вид телефонного зв'язку.
Інструкція
1
IP телефонію надають зараз значна кількість компаній. Найбільш важливе в установці ip-зв'язку у вашому офісі чи вдома - знайти надійного і недорогого постачальника послуг. Щоб підключити цей вид телефонного зв'язку через провайдера, оформіть заявку на сайті обраної вами компанії або зателефонувавши по телефону, фахівець підбере вам зручний тариф зв'язку, а потім майстер приїде і підключить зв'язок, а також розповість, як користуватися програмою IP-телефонії.
2
Не менш просто підключити телефонний номер через одну із стандартних програм, наприклад, X-Lite, зроблену спеціально під операційну систему Windows. Перш за все, отримаєте у провайдера пін-код, тобто, купите телефонний номер. Скачайте програму зв'язку з одного із сайтів компаній, що надають телефонний зв'язок, встановіть її. Запустіть програму, у вікні, наберіть * 611 і встановіть потрібні налаштування. Введіть у відповідні поля ваш логін та код доступу до сервісу. Вимкніть кодеки G711u, G711a і GSM. Перезапустіть програму, після чого можете робити дзвінки.
3
Якщо ви знаходитесь в локальній мережі (підключені через проксі-сервер) або працюєте через ADSL-модем, конфігурації програми будуть трохи відрізнятися: крім логіна вам потрібно буде набрати ваш SIP-номер, домен і спеціальний SIP-проксі. Зазвичай ці дані видаються вам разом з інструкцією з налаштування програми. Наберіть * 311, щоб перевірити настройки. Перезапустіть програму. Якщо ви налаштували її правильно, то зможете робити дзвінки.
4
Для того щоб почати розмову, наберіть телефонний номер абонента, потім натисніть «Dial». В кінці розмови натисніть кнопку «Hand Up». Майте на увазі, що платити вам доведеться не тільки за пін-код для доступу в систему, а й за будь-які дзвінки на міські і мобільні телефони. А ось подзвонити на будь SIP-номер ви зможете безкоштовно.