Як відповісти на привітання з днем ??народження. Як оригінально відповісти на привітання.

День народження - чудове свято. І всі рідні, близькі друзі, колеги і просто знайомі поспішають вас з ним привітати. З розвитком сучасних технологій це стало ще простіше - не потрібно йти до іменинника особисто або відправляти йому листівку. Не потрібно навіть дзвонити, достатньо відправити смс або написати поздоровлення на «стіну» в одній із соціальних мереж. Таким чином, кількість бажаючих сказати приємні слова обчислюється десятками, а то й сотнями людей. Звичайно, це приємно, але ж їм усім хочеться відповісти: «Спасибі!» Як це зробити?
Вам знадобиться
  • Святковий стіл, інтернет, гроші на мобільному телефоні, сувеніри.
Інструкція
1
Найпростіше, якщо вітаю одночасно з цим є ще й запрошеним на ваш День народження. Ви сидите за святковим столом, гості один за одним виголошують тости, а в кінці вечора винуватець торжества встає і вимовляє відповідь тост, в якому дякує своїм гостям за привітання, за приємно проведений вечір і за те, що вони є в його житті.
2
Якщо ви хочете оригінально відповісти на привітання з Днем народження, складіть смішне вірш (якщо не вмієте самі, скористайтеся сайтом «Помічник поета», який видає риму до заданого слова), підготуйте для близьких людей символічні сувеніри. Традиція дарувати гостям невеликі презенти розвинена на Заході. Зазвичай так роблять матері, влаштовуючи свята своїм дітям, а й дорослі гості будуть раді отримати йо-йо, цікаву відкривачку або щось подібне.
3
Якщо знайомі з раннього ранку почали слати вам смс з поздоровленнями, а вам не хочеться придумувати для кожного з них оригінальну відповідь, напишіть фразу на зразок «дякую за привітання, мені дуже приємно» та надішліть масовим розсиланням. Точно так само можна вчинити з привітаннями, отриманими електронною поштою.
4
З привітаннями в соціальних мережах Вконтакте і Facebook і того простіше. Напишіть у статусі «спасибі всім за привітання» і не мучтеся з відповідями кожному з трьохсот друзів.
5
Якщо ви в натягнутих відносинах з людиною, яка вітає вас, краще не вивалювати на нього закиди у відповідь на смс або телефонний дзвінок. Просто подякуйте йому за привітання або ігноруйте їх, якщо не хочете мати з ним ніяких справ. Як-не-як, це ваш День народження, і не варто його псувати образами і спілкуванням з неприємними для вас людьми.
6
Що стосується найрідніших людей, то для них найкращою відповіддю на привітання буде ваша щира радість від вдалого свята, яке вони вам влаштували.