Як налаштувати вбудований мікрофон в ноутбуці. налаштування мікрофону на ноутбуці.

Вбудований мікрофон в сучасному ноутбуці - величезна перевага в порівнянні з більш старими комп'ютерами, коли мікрофон доводилося докуповувати, підключати його до комп'ютера і ставити поруч: зайві гроші, зайвий час, зайве місце. Але вбудований мікрофон теж іноді не включається автоматично. Як з цим впоратися?
Інструкція
1
Насамперед, перевірте, чи є у вашому ноутбуці мікрофон в принципі. Взагалі, зараз 99% ноутбуків випускаються з вбудованим мікрофоном, але перевірка зайвою не буде. Для цього огляньте корпус ноутбука і прочитайте специфікацію. У документах до вашого ноутбука обов'язково буде прописано, має він вбудований мікрофон чи ні. Знайте, що якщо у вашому ноутбуку є web-камера, то і мікрофон є напевно. Мікрофон можна також побачити через «Диспетчер пристроїв».
2
Перевірте наявність і налаштування мікрофону через Панель управління вашого ноутбука. В Панелі керування відкрийте розділ «Звук», вкладку «Запис», - якщо мікрофон вбудований в ваше комп'ютер, він буде там відображатися. Натисніть кнопку «Властивості». Перевірте, чи включений він, налаштування пристрою на вкладках «Рівні», «Покращення», «Додатково».
3
Якщо мікрофон як пристрій присутній в Панелі управління, але вас все одно не чути, можливо справа в тому, що він налаштований на дуже тиху передачу звуку. У цьому випадку необхідно підвищити чутливість пристрою. Знову зайдіть в Панель управління і відкрийте розділ «Звук». Відкрити пункт меню «Властивості» у пристрою Мікрофон. У вкладці «Додатково» поставте галочку навпроти опцій «Дозволити програмам використовувати пристрій в монопольному режимі» і «Надати пріоритет додаткам монопольного режиму». Потім поставте найвищу розрядність і частоту дискретизації. Спробуйте після цього протестувати мікрофон. Якщо все гаразд, ваш голос добре чутний, - значить, ви налаштували пристрій правильно. Якщо вас раніше не чутно, спробуйте ще раз поміняти розрядність і частоту. Зверніть увагу, що проблема може бути також у посиленні звуку, яке регулюється на вкладці «Покращення».