Як назвати приміщення. вдалі назви аптек.

Коли постає питання, як назвати приміщення , виходити слід, перш за все, з того, для чого воно призначене. Розробка назви - найманого - наука, яка спирається на маркетинг. Тому другий фактор, який слід врахувати - уподобання потенційної цільової групи. Чи зрозуміло це назва буде їй?
Вам знадобиться
  • -приміщення;
  • -Рішення про спеціалізацію;
  • -маркетингові дослідження.
Інструкція
1
Вирішіть, що буде у вашому приміщенні. Керуватися раціональніше аналізом бізнес-ситуації в регіоні - які саме сервіси найбільш затребувані, але при цьому не представлені належним чином. Можливо, у вашому місті недолік роздрібних продуктових магазинів економ-класу? В такому випадку можна піти шляхом, яким пішли мережі «По-кишені» і «Копійка». В їхніх назвах чітко простежується той факт, що це - магазини для ощадливих і людей з невисоким достатком.
2
Відкрийте в приміщенні салон краси, назвавши його, згідно спеціалізації. Також можна вибрати нейтральну назву: «Рожевий фламінго», «Тиха гавань» - нічого спільного ні з салоном краси, ні з їх послугами ці назви не мають. Запам'ятовується варіант - епатажне і навіть шокуюче назву. Так в Петербурзі є перукарня, яка називається «Руки - ножиці».
3
Назвіть приміщення іронічно. Як правило, магазини, салони та ресторани, які в таких приміщеннях знаходяться, отримують серйозну рекламу по «сарафанне радіо». Відвідувачі, та й просто пішоходи, хто бачити іронічну вивіску, розповідають про неї своїм знайомим. В результаті - запускається інформаційний вірус, позитивно впливає на «розкрутку» бренду. Адже і ви не забуде розповісти, якщо побачите кафе «Паризька», бістро «Ребришковая» або ще що-небудь в цьому роді.
4
Підберіть назва, що викликає посмішку. Так на теренах нашої Батьківщини в різні часи відкривалися місця громадського харчування та дозвілля «Притулок втомленого тракториста», «Ексель-моксель», «Миру - beer», «Sorry, бабушка».
5
Розробіть найманого приватних клінік і аптек, апелюючи до поняття «здоров'я»: вдалі назви «36,6», «Перша допомога», «Шипшина». Якщо в приміщенні буде стоматологічна клініка - покажіть назвою, що тут дбайливо відносяться не тільки до зубам пацієнтів, а й до їхніх нервах. В цьому плані вдало назва «Клініка доброго стоматолога». Якщо до нього зробити відповідний («добрий») логотип, бренд можна розкрутити без серйозних вкладень грошових коштів.