Як малювати Гаррі Поттера. мальовані мультики олівцем гаррі поттер.

Після виходу декількох сезонів однойменного фільму шанувальників у Гаррі Поттера стало загранично багато. Кожен з них вважає за честь мати в себе вдома хоч невелику штучку, що нагадує про кумира. Але ж можна Гаррі Поттера і намалювати.
Вам знадобиться
  • Фотографія Гаррі Поттера, комп'ютер, програма Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію Гаррі Поттера в Photoshop. Зробіть копію і збережіть її. Застосуйте до копії фотографії стиль Smart Blur Filter.
2
Виконайте копіювання розмитого шару і приховайте дану копію. На розмитому зображенні виберіть опцію Posterize. Повинно з'явитися багато растрових фігур. Придивившись на шкіру Гаррі Поттера, можна виявити, що з'явилися неприродні кольори, наприклад, зелений і червоний. Від них слід негайно позбутися!
3
Відкрийте копію розмитого шару і встановіть на ній режим Blending Mode - Color. Це дозволить кольору зробити більш реалістичними.
4
Створіть новий шар. Збільште зображення губ в 600 або 800 разів. За допомогою інструменту Pen Tool обрисуйте кожен елемент даної фігури і залийте кольором.
5
Відкрийте новий шар і перейдіть в його меню. Клікніть Image> Apply Image. Застосуйте опцію Sharpen Filter. Підкоригує колір губ.
6
Відкрийте новий документ і перейдіть до малювання очей, змальовуючи кожен окремий елемент, а пізніше заливаючи його кольором.
7
Створіть новий документ, в якому малювати потрібно буде обличчя героя. Потім в наступному документі малюйте його волосся, причому, використовуватися в цьому випадку буде обводка контуру 3-піксельної жорсткої пензлем.
8
Смоделируйте окуляри Гаррі Поттера.
9
Намалюйте його тіло, а після одяг.
Зверніть увагу
Кожен окремий елемент, наприклад, очі або губи, малюйте в новому документі, а окремі деталі кожного елемент краще малювати, відкриваючи новий шар і зберігаючи його. В іншому випадку, при найменшому збої в роботі ПК ви втратите все, що намалювали.
Корисна порада
Використовувана при малюванні зображення техніка «vexel», заснована на поділі зображення на безліч дрібних елементів, які в сукупності формують загальний малюнок. Щоб векторні лінії були видні, бажано зображення постеризованих.