Як купити в інтернет-магазині в США.

Покупки через інтернет-магазини та аукціони Сполучених Штатів часто дозволяють заощадити пристойну суму грошей і навіть заробити на перепродажу куплених товарів. Однак, щоб залишитися в плюсі після всіх пересилань, конвертацій і інших численних операцій, потрібно як слід підготуватися.
Вам знадобиться
  • Картка Visa або MasterCard, аккаунт PayPal, електронна пошта.
Інструкція
1
Заведіть дебетову або кредитну карту. Для будь-яких операцій через інтернет вам так чи інакше знадобиться банківська карта. Особистий рахунок теж може підійти, проте буде набагато простіше працювати саме з картою. Оскільки російські кредитні карти не завжди вигідні, простіше завести дебетову.
2
не оформляйте дешеві картки. Студентські та бюджетні картки Maestro і подібні їм не приймаються більшістю магазинів США, аукціоном Ebay в тому числі. Вибирайте між Visa і MasterCard.Еслі вибір для вас не є принциповим, віддайте перевагу Мастеркард, так як в цьому випадку з вас не будуть брати відсоток за конвертацію валют, яку вам, швидше за все доведеться робити. Вартість же цієї карти не відрізняється від карти Visa. Обслуговування вам обійдеться приблизно в 500 рублів на рік.
3
Пам'ятайте, що версія Electron і подібні не підходять для інтернет-покупок. Найнадійніший варіант в даному випадку - це класичні карти, наприклад Visa Classic або Classic MasterCard.
4
Заведіть свій аккаунт на PayPal.com. Практично всі інтернет-магазини працюють саме з цією системою. Зайдіть на сайт, зареєструйте аккаунт і вкажіть дані вашої карти. Як тільки вона буде приєднана до вашого профілю, ви можете почати здійснювати покупки.
5
Зайдіть на цікавий сайт. Якщо ви не знаєте, з чого почати, то варто відвідати Amazon.com і Ebay.com. Амазон - це перший в світі інтернет-магазин, який працює з 1995 року, він є найбільшим в цій сфері. Ebay - це інтернет-аукціон нових і вживаних речей з системою захисту покупця і продавця. Виступаючи посередником між людьми, сайт зобов'язується доставити покупцю річ у тому вигляді, в якому спочатку передбачалося, а продавець отримає гроші за свій товар.
6
При необхідності переведіть сайт через функції браузера. Знайдіть цікаву для вас річ. Беріть участь в аукціоні або просто купите її. При оплаті товару вкажіть вашу адресу латиницею. Виберіть спосіб оплати через PayPal. У вікні, увійдіть у ваш аккаунт і виберіть картку, з якої слід перевести кошти. На цьому процес покупки завершено.
7
Вам залишається лише відслідковувати через пошту процес складання та надсилання вашої покупки. Як правило, перевезення зі США займає від 5 до 14 днів, залежно від того, який спосіб доставки ви вибрали і моторності продавця, якщо мова йде про Ebay.