Як намалювати ключ.

Складно уявити собі сантехнічні або автомобільні ремонтні роботи без використання гучного ключа . Але перш ніж його створити, гайковий ключ, природно, необхідно було намалювати.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте використовувану для малювання гайкового ключа програму і створіть новий документ, назвавши його «гайковий ключ».
2
Відкрийте новий шар і, використовуючи інструмент Elliptical Marquee Tool, намалюйте на ньому коло.
3
Залийте намальований круг будь-яким кольором. Потім, задіявши інструмент Pen Tool, намалюйте в колі чотирикутну фігуру - майбутню виїмку в гайковий ключ. Потім кликнете по цій фігурі правою клавішею і з випав меню виберіть опцію Make Selection.
4
Встановіть показник значення радіусу фігури «0». Клікніть ОК.
5
Натисніть опцію, що дозволить вирізати з кола намальовану фігуру, тобто, створить виїмку. Скориставшись інструментом Burn Tool, нанесіть на зображення тіні.
6
Обведіть малюнок за допомогою Layer Style - Stroke. Для цього необхідно задати наступні параметри: нормальний режим, зовнішнє становище, а також кольоровий тип обведення.
7
Створіть ще одне виділення: воно має йти поверх наявного малюнка і бути декілька зміщена на ліву сторону. Для створення виділення використовуйте інструмент Elliptical Marquee Tool.
8
Освітлити виділену область. У цьому вам допоможе інструмент Dodge Tool.
9
Намалюйте другу частину гайкового ключа, виконавши всі перераховані вище кроки. Між двома цими частинами створіть виділення. Для цього вам знадобиться інструмент Polygonal Lasso Tool. Намальовану частина залийте кольором.
Зверніть увагу
Будьте уважні, завдаючи тіні. Неправильне нанесення тіней «змаже» всю роботу. Пам'ятайте, що джерело світла у вас розташований в лівому верхньому кутку вашого монітора.
Корисна порада
Для кращого ефекту можна застосувати стиль Глянець. У цьому випадку необхідно буде скористатися інструментом Layer Style - Satin, встановивши на ньому режим «Множення».