Як розмістити безкоштовний сайт.

Сьогодні в інтернеті існує ряд сервісів, що дозволяють користувачам створювати сайти і розміщувати їх в мережі без будь-якої плати за дані послуги. Подібна пропозиція виглядає досить привабливим, враховуючи те, що з кожним днем збільшується число користувачів, що бажають створити власний сайт.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
Інструкція
1
Спочатку вам необхідно вибрати безкоштовний сервіс, на ресурсах якого ви надалі будете розробляти власний сайт. На сьогоднішній день найбільш популярними сервісами за безкоштовним створенню сайтів є такі ресурси, як narod.ru, livejournal.ru, а також ucoz.ru. Існують і інші сервіси, які дозволяють користувачам розробляти сайти, не передбачаючи при цьому будь-якої плати - достатньо лише ввести в поле пошуковика запит «безкоштовний конструктор сайтів» і вибрати найбільш оптимальний для себе варіант.
2
Після того, як ви вибрали сервіс, вам необхідно зареєструватися на ньому. По завершенню реєстрації ви будете переадресовані на сторінку особистого кабінету. Саме тут ви зможете створити свій сайт. В налаштуваннях особистого кабінету ви зможете задавати параметри для вашого майбутнього ресурсу, визначати кількість колонок та розділів, задавати дизайн, а також публікувати інформацію на ньому.
3
Якщо ви вперше стикаєтеся з сайтобудування, вам безумовно буде корисно ознайомитися з системою підказок обраного вами сервісу. В розділі «Питання та відповіді» ви знайдете інформацію з тієї чи іншої проблеми, яку необхідно вирішити при створенні сайту, а розділ «З чого почати» стане для вас вірним помічником на шляху до досягнення вашої головної мети - реалізації власного ресурсу.