Як намалювати магазин.

Плануючи в майбутньому відкрити свій власний магазин , неможливо обійтися без чіткого і враховує всі нюанси проекту. Але щоб скласти даний проект, для початку потрібно намалювати магазин.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Photoshop.
Інструкція
1
Виберіть в панелі інструменту використовуваної програми олівець - Pencil Tool. Створіть новий шар: для цього натисніть комбінацію клавіш Shift + Ctrl + N. На цьому шарі накресліть горизонтальну пряму. Після знову виберіть новий шар і поставте дві обмежуючі точки (хрестики) на лінії.
2
Накресліть одну вертикальну лінію, яка б перетинала горизонтальну пряму. Вона повинна поділити горизонтальну лінію на два відрізки в співвідношенні 1 (лівий) до 2 (правий). З'єднайте кінці вертикальної лінії з кінцями горизонтальною.
3
Накресліть ще дві вертикальні лінії (одну зліва, а другу праворуч), причому, вони повинні знаходитися всередині нашого креслення. Ці лінії обмежать розмір моделируемого магазину.
4
Намалюйте трохи правіше існуючої вертикалі ще одну вертикальну лінію, обмежте її в розмірах, а вершини даної лінії з'єднайте з точками горизонту. Проведіть ще одну вертикальну лінію: її слід розташувати між двома основними вертикалями.
5
Накресліть невелику вертикальну лінію з лівого боку малюнка і з'єднайте її нижню точку з лівої точкою горизонту. Ці маніпуляції дозволяють змоделювати двоярусну дах.
6
Виріжте всі зайві частини. На малюнку залишитися повинна лише основа магазину.
7
Поставте дві точки на основний вертикалі: з їх допомогою визначається висота майбутніх вікон. Дані точки з'єднайте з горизонтами. Намалюйте додаткові вертикальні лінії, що визначають місце розташування віконних рам. Зітріть зайві лінії: у вас повинні на малюнку вийти вікна.
8
Намалюйте двері за таким же принципом моделювання, який використовувався при побудові вікон.
9
Виберіть, яким буде колір стін магазина, і залийте цю область потрібним тоном. Зафарбуйте дверну та віконну рами коричневим кольором. Для заливки стекол використовуйте блакитний колір.
Зверніть увагу
При зафарбовуванні орієнтуйтеся на те, що джерело падаючого світла знаходиться у верхньому лівому кутку монітора. Пам'ятайте, неправильно вибравши кут падіння світла, ви не зможете правильно намалювати будівлю магазину.
Корисна порада
Щоб стіни магазину не здавалися занадто голими, їм слід додати текстуру. Для цього потрібно намалювати вертикальні чорні лінії, причому, з наближенням до ліній горизонту відстань між ними повинна зменшуватися. З чорними лініями слід поруч намалювати ще й білі вертикальні лінії. У правій частині малюнка білі лінії зобразите правіше від чорних, а в лівій частині - лівіше.