Як додати сторінку в ворде.

Microsoft Word - найбільш поширений засіб створення і редагування документів. Переваги таких текстових редакторів в порівнянні з більш простими редакторами (наприклад, Блокнот) полягають у наявності просунутих можливостей форматування тексту, в тому числі і створення нових сторінок.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word
Інструкція
1
Переконайтеся, що текстовий редактор знаходиться в тому режимі відображення документа, який дозволяє бачити розмітку. Наприклад, якщо включений режим «Веб-документ», то ви не зможете побачити, чи створена друга (третя, і т.д.) сторінка документа, оскільки він не показує окремих сторінок, а тільки весь документ без будь-якої розмітки. Якщо треба бачити сторінки, то можна використовувати режим «Розмітка сторінки» - він включається клацанням по відповідній піктограмі в правому нижньому кутку вікна, поруч з повзунком масштабування.
2
Скористайтеся автоматичним додаванням наступної сторінки - Word може зробити це самостійно. Коли поточна сторінка буде наповнена вмістом, редактор автоматично вставить недрукований знак «розрив сторінки». Ви можете регулювати місткість сторінки, міняючи відступи від країв листа і цим прискорюючи сповільнюючи створення чергової сторінки в процесі наповнення документа текстом.
3
Вставляйте порожні рядки, натискаючи клавішу Enter, до тих пір, поки не до кінця заповнена поточна сторінка не вичерпає ліміт рядків, і редактор не створить нову сторінку . Це дуже простий, але занадто марнотратний і «морально застарілий» метод створення сторінок - дуже багато натискань клавіш для цієї простої операції.
4
Вставте недрукований знак «розрив сторінки», щоб негайно створити нову сторінку незалежно від того, чи заповнено попередня. Для цього перейдіть на вкладку «Вставка» меню текстового редактора і в самій першій групі команд («Сторінки») натисніть кнопку «Розрив сторінки». Цю ж операцію можна виконати і натисканням клавіш CTRL і Enter.
5
Натисніть кнопку «Порожня сторінка», якщо потрібно не просто почати нову сторінку, а вставити порожню сторінку в будь-яке місце документа. Ця кнопка поміщена в ту ж групу команд «Сторінки» вкладки «Вставка» меню Word.
Зверніть увагу
Питання: Чи потрібно додати тітульнік до вже готового тексту. Спасибі большое.Ответ: Вставка - Розрив.
Корисна порада
Однак можна додати в документ порожню сторінку або сторінку з попередньо заданою розміткою, вибравши на вкладці Вставка в групі Сторінки команду Створення сторінки. Непотрібні сторінки можна видалити з документа шляхом видалення розривів сторінок. Додавання титульної сторінки. У Office Word 2007 представлена колекція підходящих попередньо оформлених титульних сторінок.