Як навчитися малювати теги.

На сучасних міських вулицях часто можна побачити змальовані зображеннями і написами стіни і паркани. Написання кожної окремої літери таких написів - це ціле мистецтво, досягти успіху в реалізації якого може лише той, хто навчився малювати теги на папері.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, перо з тушедержателем, чорнило, спеціальна паличка для заповнення тушедержателя чорнилом.
Інструкція
1
Проведіть пером по папері, намалювавши лінію, розташовану під 30-градусним кутом нахилу. Потім повторіть дії, малюючи всякі гачки, палички і кружечки з цим же кутом нахилу.
2
Намалюйте цілий ряд ліній з 45-градусним кутом нахилу. Освоївши малювання прямих ліній з даними кутом нахилом, перейдіть до зображення овалів, кривих і інших елементів, розташованих під цим же кутом нахилу.
3
Навчіться малювати прямі лінії та інші елементи з кутом нахилу 0 градусів. Малюючи ці зображення, робоча частина вашого пера збігатиметься із спрямованістю горизонтальної рядки.
4
Намалюйте засічки, тобто, ті декоративні елементи, які відіграють важливу роль в сприйнятті написи.
5
Напишіть кілька букв із зарубками в одному стилі.
Зверніть увагу
Ніколи не використовуйте переповнене чорнилом перо: зображувані вами теги распливутся. До того ж при переповненні інструменту фарбою все штрихи, а в особливості волосні, сильно утолстятся, через що значно складніше буде писати кути букв із зарубками. Зважаючи на це, перо слід наповнювати тушшю помірно. Для цього використовуйте спеціальні палички: з їх допомогою досить легко наповнити тушедержатель необхідною кількістю чорнила.
Корисна порада
Шірококонечное перо при різному його нахилі до рядка здатне робити штрихи різної товщини. Товщина цих штрихів залежить ще й від того, яким є кут зрізу використовуваного пера. Щоб збереглася логіка шірококонечного пера при написанні тегів, слід тримати перо весь час під однаковим нахилом по відношенню до паперу. Якщо потрібна інша товщина штрихів, то досить змінити положення пера в руці.