Як поставити картинку в пісню. Як поставити картинку альбому на пісню.

Погодьтеся, що куди приємніше слухати улюблені пісні, коли на моніторі спливають кумедні фотографії домашніх улюбленців або курйозні картинки. Але для цього потрібно навчитися вставляти картинку в трек.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі, музичні композиції, картинки, спеціальне програмне забезпечення.
Інструкція
1
конвертує картинку в формат * dds, зберігши її з ім'ям image.dds. Потім упакуйте цю картинку в архів zip.
2
Викладіть zip-архів на сайті, запам'ятавши до нього шлях.
3
Встановіть в редакторі треків рекламний щит і поміняйте на ньому картинку, ввівши шлях до викладеному на сайт архіву.
4
Запам'ятайте всі зміни, натиснувши підтвердження операції і кнопку опції «застосувати».
5
Завантажте на сайт музичний файл, до якого вами була підібрана картинка. Завантажувані музичні композиції повинні бути збережені в форматі ogg. Тільки в цьому випадку з ними можна працювати подібним чином, тобто, додавати бажану картинку до музичної композиції.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що працюючи з цими програмами, можна лише додати картинки до музичних творів, закачаного на сайт. Тобто, щоб під час програвання треку спливав рекламний щит із бажаною картинкою, потрібно спочатку залити все на сайт, потім завантажити трек і лише після цього наслаждать прослуховуванням улюбленої музики, яке супроводжуватиметься спливанням завантаженої картинки. Щоб на своєму персональному комп'ютері налаштувати відображення конкретного фото при відтворенні пісні, знадобляться інші програму, наприклад, Photo Flash Maker Free (версія 5.02) або Avidemux.
Корисна порада
Всі перераховані вище маніпуляції припускають, що у користувача персонального комп'ютера маються базові знання редагування реплєєв або інтро-треків. Сам же процес роботи з цими програмами не викликає особливих труднощів, оскільки для зручності користувачів представлений широкий спектр опцій. Зважаючи на це, осягнути ази редагування реплєєв нескладно.