Як в'язати блешні. Як розрізнити плазму від жк.

Досвідчені рибалки як ніхто інший знають, наскільки важливо правильно в'язати блешні . Адже при неправильному прив'язуванні дивно і без улову залишитися, та й блешні можна позбутися.
Вам знадобиться
  • Блешні, волосінь, дерев'яний брусочок, гачок.
Інструкція
1
Зробіть поглиблення в дерев'яному брусочку і помістіть в цю ямочку мормишку. Акуратно виконайте зенківку отворів і обробіть їх.
2
Пропустіть волосінь крізь отвір блешні: довжина вільного кінця цієї волосіні повинна бути такою, щоб можна було пов'язати вузол.
3
Покладіть волосінь петелькой уздовж цівки, потім прив'яжіть її за допомогою вказівного і великого пальців до цівки. Обов'язково повинно залишатися місце між пальцями і зав'язують блешнею, щоб волосінь можна було намотати. Зробіть п'ять обертів волосіні навколо цівки.
4
Простягніть вільний кінець волосіні в зав'язану петлю. Замаскуйте стирчить кінчик.
Зверніть увагу
Перевірити, наскільки міцно зав'язана мормишка, можна лише в процесі лову риби. А тому до майбутнього улову слід готуватися заздалегідь. А в іншому випадку рибалка не вдасться! Щоб запобігти розповзання блешні, потрібно ретельно все перевірити ще вдома. Слід зрізати обвисає біля вузлика волосінь, а кінчик оплавити за допомогою палаючого сірника або розігрітій голки. Підготовка до кожної нової риболовлі починається з перев'язування блешні.
Корисна порада
Основна причина розриву волосіні полягає в тому, що у отворів блешні нерідко занадто гострі краї або присутні задирки. Особливо часто рветься волосінь, прив'язана до блешні з мідною або латунної оболочной. Але сприяють розриву волосіні і використовувані твердосплавні приманки. Зважаючи на це, купуючи блешні (саморобні або заводського виробництва), зверніть увагу на те, щоб краї отворів, на які намотується волосінь, були не дуже гострими. Та й до того ж успіх рибного лову залежить ще й від правильно підібраного приманки (вага, колір, форма та інші параметри). Тому враховуючи всі ці фактори в сукупності, можна сподіватися на вдалу рибалку!