Як перевести гроші в свій електронний гаманець. Як покласти гроші на webmoney.

Поповнити електронний гаманець в тій чи іншій платіжній системі можна кількома способами. До числа найбільш поширених можна віднести поповнення через термінали готівкою і переказ коштів з прив'язаною до аккаунту в системі банківської карти.
Вам знадобиться
  • - готівкові і термінал або салон стільникового зв'язку;
  • або
  • - банківська карта, прив'язана до рахунку в платіжній системі, із залишком, достатнім для перекладу.
Інструкція
1
Для поповнення гаманця в тій чи іншій платіжній системі можна скористатися терміналом моментальної оплати. Попередньо потрібно вивчити список систем терміналів, через які можна поповнити електронний гаманець, на сайті цікавить платіжної системи. Не буде зайвим зайти також на сайт обраного оператора терміналів і вивчити умови і порядок поповнення електронного рахунку або гаманця також там.В сенсорному меню терміналу зазвичай треба вибрати розділ "Електронна комерція" або подібний за змістом, потім - із запропонованого списку свою систему і ввести номер гаманця і вставити гроші . В деяких випадках, наприклад, при поповненні рахунку в системі "Ківі", альтернативним ідентифікатором служить номер мобільника.
2
Найбільш популярні системи Webmoney і "Яндекс.Деньги" практикують прив'язку до гаманця або рахунку банківської карти. Перші працюють з "Альфа-банком", "ВТБ24" і "Ощадбанком Росії", друга - з "Альфа-банком", "Росевробанк" і "Відкриттям" .Для поповнення електронного гаманця потрібно авторизуватися в інтернет-банкінгу, вибрати опцію "Переклади ", а потім - поповнення гаманця в цікавій платіжній системі. Залежно від банку переклад буде здійснений за замовчуванням на прив'язаний до карти гаманець, або ж вам доведеться ввести його номер. Банк може зажадати додаткових гарантій безпеки. Так, в "Альфі" це разовий пароль, надсилається по смс.
3
Гаманці в ряді платіжних систем можна поповнити готівкою також через салони стільникового зв'язку: "Евросеть", "Зв'язковий", "МТС" та ін. Поряд з інформацією на сайтах платіжних систем і мереж салонів зв'язку або стільникових операторів не буде зайвим уточнити наявність такої можливості й умови в конкретному салоне.Еслі вона є, від вас вимагається звернутися до касира, назвати платіжну систему, гаманець в якій ви хочете поповнити, номер гаманця і суму, яку вносіте.Как і при використанні більшості терміналів, не забудьте додати до неї відсоток за послуги салону зв'язку.